Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mi alapján tiszteltek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi alapján tiszteltek és néztek fel egy férfira?

Figyelt kérdés

Mit csinál, hogy él, milyen ember az a férfi, akire felnéztek és vele akartok lenni?

Most jellemzően nem a 20 éves korosztály alatti nőkre lennék kíváncsi, mert ott azt hiszem még bőven a cuki, menő fiúcska az elvárás. Inkább 25 felettiek válasza érdekelne. És a külsőt érintő elvárások sem érdekelnek most.

Mi a fontosabb, hogy emberileg megbízható, hűséges, kompromisszumkész, megértő társ legyen, aki szívét lelkét kiteszi vagy inkább az, hogy az életszínvonala, karrierje, karriert érintő törekvései jellemezzék inkább?

Inkább legyen hűséges, megbízható társ vagy egy karrier téren törekvő, sikeres egyén, akinek minden nap akörül forog az élete, hogy minél többre vigye, minél nagyobb ember váljon belőle a pozíciója, karrierje okán?



2021. márc. 20. 12:04
A kérdező szavazást indított:
Inkább hűséges, megbízható, szeretetteljes egyén.
Inkább sikeres, karrierista, törekvő.
19 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Mindegy mit írnak.. Csak egy kicsit szét kell nézni a világban és máris megvan a válasz erre a kérdésre.
2021. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is szét tudok nézni, látom is amit látok. De nem ezért tettem fel a kérdést. Merem remélni, hogy árnyaltabb a kép annál, mint ami akkor rajzolódik ki amikor szétnézünk. Talán csak azért tűnik olyan sötétnek a helyzet, mert hajlamosabbak vagyunk a rosszat észrevenni és arra fókuszálni. Közben még van talán más is, csak azt nem igazán vesszük észre.
2021. márc. 20. 12:14
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Párkpcsolat a kölcsönös tiszteleten alapul, nem a felnézésen.
2021. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Amiket felsoroltál azok 1 embert is jellemezhetnek egyszerre, nem kell feltétlen választani, de ha egybegyúrnánk a kettőt akkor is csak súrolod a valóságot.


Nyílván emberileg is legyen megbízható, empatikus, tiszteletteljes, előzékeny mások irányába. Nyílván legyen dolgos, tartsa el magát és/vagy a családját,a szakmájában tegye oda magát, és nem árt ha olyasmit csinál amit szeret is, legyenek céljai,motivációi.


De igazán felnézni olyanra tudok, aki bár figyelmes társ és jó munkaerő/tehetséges szakembert stb, de nemcsak magával és a kapcsolatával tőrődik, hanem másokkal és úgy általaban a világ mai állapotával is.


A példa kedvéért, pl Joaquin Phoenix amellett, hogy megnyerő személyiség, vonzó férfi, tehrtséges színész, aki minőségi filmekkel hagyta a névjegyét Hollywood-ban, de emellett az egyik legaktívabb környezetvédő, a veganizmus legnagyobb szószólója Hollywoodban. A párkapcsolata, a hivatása mellett olyan dolgokra is szakít időt mint pl.az a videó, ahol a karjában cipel ki egy borjút a vágóhídról.

Vagy Keanu Reevs, aki a sikere és pénze mellett szintén egy nagyszerű, közvetlen, empatikus személyiség, pl.egy filmjéért kapott teljes gázsiját szétosztotta a stábtagok között. A magánélete is rendben van, fel tudott állni mélyről is, anélkül hogy a botrányaitól lett volna hangos a sajtó.

Vagy Michael Jackson aki a hatalmas vagyonából szegényeket segített, a birtokán lévő magánvidámparkba rendszeresen árvaházi gyerekeket invitált meg.


Ezzel szemben aki ugyan tehetséges és sikeres, de csak a magamutogatás és a gazdagság fitogtatása jellemzi, az nem szimpatikus., 6ix9ine.

2021. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4# válaszolóval értek egyet. Pedig 20 alatt vagyok🤷🏻‍♀️
2021. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az ilyen sztárvilágból hozott példákat én nem igazán mosnám össze a hétköznapi emberekkel. De köszi a választ.
2021. márc. 20. 13:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A szakmai teljesítmény jó dolog, de önmagában kevés hozzá, hogy felnézzek rá, hogyha közben a személyisége hulladék.


Példa: nálunk két háziorvos pasi van. Az egyik türelmetlen, bunkó, lekezelő. A másik hihetetlen türelmes, humoros, az összes beteg minden adatára fejből emlékszik.


Lehet, hogy mindkettő egyformán jó orvos, de én tisztelni csak az utóbbit tudom igazán. Bár ez nem párkapcsolati példa volt, de nálam párkapcsolatban is ugyanígy működik. Főleg azért tudok tisztelni egy férfit, ahogy a mindennapi gondokat megoldja, türelmes, empatikus, vannak elvei.

2021. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hiába jó a szakmájába ha egy gyökér. Nekünk van olyan főnökünk, hogy jóképű, toppon van a munkába, de folyton beleköt mindenkibe, fegyelmiket osztogat, és lekezelő az alacsonyabb beosztottakkal. Mikor meglátjuk már mindenki az ellenkező írányba megy, vagy bujkál. Engem a hideg kerülget tőle.


Ezzel szembe van egy másik egykorú főnökünk is, ő jó fej, laza, segítőkész. Tud szigorú is lenni, de ugyanakkor nem érzed büntetésnek ha megró. Érte oda van a fél üzem, és meg tudom érteni, pedig fele olyan jóképű sincs mint a másik.


Amúgy én a páromra akkor kezdtem férfiként tekinteni, pedig előtte is ismertem, de felületesen és tingli-tangli embernek gondoltam, amikor elmesélte nekem, hogy a sportegyesület aminek tagja, ott egy kislány súlyosan megbetegedett, így jó ideje nem is járt edzésre. De amikor a szülők elmesélték, hogy a kezelése meghaladja az ő anyagi kereteiket, akkor összefogta pár társával a klubot, szerveztek egy jótékonysági sportnapot, hogy sokkal többet tudjanak neki felajánlani, mint amit ők összekalapoznának maguk között. Ez a történet úgy megindított, hogy bele is szerettem.

2021. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
A kettő nem zárja ki egymást. Sőt normális embernél együtt van. Az én férjem emberileg megbízható, hűséges, teljes szívét beleteszi a kapcsolatba. Ez nem alapvető? Ezek hiányában mégis hogy tudsz elképzelni egy kapcsolatot bárkivel? Nyilván mivel tanult, intelligens ember, fontos neki a karrierje, ami bizony időt, energiát és erőfeszítést igényel. Most is dolgozik, bár szombat délután van. Ez talán nem természetes? Kapaszkodj meg: én is pontosan ugyanezeket teszem és ugyanezt beleadom a kapcsolatba. Nem azért tanultunk 10+ évet, hogy a seggünkön üljünk és amit leírsz, megbízhatóság, hűség, stb. alap egy kapcsolatban. Vagy azt gondolod, aki vitte valamire, csak szar ember lehet? El kell keserítenem, de nem így van. Azért próbálkozz, hátha valaki beveszi, hogy attól, hogy egy lúzer vagy, még vannak belső értékeid.
2021. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem zárja ki egymást a kettő. Egy hűséges, jószívű, szerethető karakter is lehet ugyanúgy sikeres a karrierjében is. Nekem ez mind fontos, és mind tiszteletet érdemel. Az is, hogy emberileg hogyan látja a világot, és az is, hogy szakmaialg mit ért el eddig. A férjem sikeres a munkájában, jól keres, a kollégái szeretik, jól kijön a főnökével is. Emellett viszont saját vállalkozás keretében fogyatékkal élők részére nyújt IT támogatást, pl alap informatikai ismeretek oktatáást ingyen, ami előtt maximálisan kalapot emelek és segítek neki, ahogy csak tudok.
2021. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!