Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mi alapján tiszteltek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi alapján tiszteltek és néztek fel egy férfira?

Figyelt kérdés

Mit csinál, hogy él, milyen ember az a férfi, akire felnéztek és vele akartok lenni?

Most jellemzően nem a 20 éves korosztály alatti nőkre lennék kíváncsi, mert ott azt hiszem még bőven a cuki, menő fiúcska az elvárás. Inkább 25 felettiek válasza érdekelne. És a külsőt érintő elvárások sem érdekelnek most.

Mi a fontosabb, hogy emberileg megbízható, hűséges, kompromisszumkész, megértő társ legyen, aki szívét lelkét kiteszi vagy inkább az, hogy az életszínvonala, karrierje, karriert érintő törekvései jellemezzék inkább?

Inkább legyen hűséges, megbízható társ vagy egy karrier téren törekvő, sikeres egyén, akinek minden nap akörül forog az élete, hogy minél többre vigye, minél nagyobb ember váljon belőle a pozíciója, karrierje okán?



2021. márc. 20. 12:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"Merem remélni, hogy árnyaltabb a kép annál, mint ami akkor rajzolódik ki amikor szétnézünk."


Megkérdezhetem, hogy a két opciót, amit megfogalmaztál, és amire szavazatokat vársz, mennyire érzed árnyaltnak?

2021. márc. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő fontos és külön, külön mindkettő kevés.

Ha valaki csak simán karrierista és ezért/emellett képtelen az emberi kapcsolatait normálisan rendezni, a társadalmi, viselkedési normákat betartani, akkor miért szeretnék vele kapcsolatot? Mit adna az nekem?

Ugyanakkor, egy olyan emberrel se tudnék jövőt tervezni, aki ül a langyos kakiban, mert az úgy marha kényelmes, hiába arany ember.

Ettől függetlenül bizonyos tekintetben mindkét figurára fel tudnék nézni. Az elsőre az elhivatottsága miatt, a másodikra az emberi értékei miatt. A másodikból lehet szuper barát is lenne, de soha nem kezdenék vele kapcsolatot.

Nekem igényem van arra, hogy a másiknak belső motivációja legyen a tanulásra, fejlődésre, élvezze és szeresse amit csinál, lelkes és aktív legyen (mondjuk utóbbi kettő nem csak a munkában fontos), ezek szerintem alap pillérei az egészséges lelkivilág megtartásának, a teljes élet kialakításának, mindegy milyen nemű a másik. Mindemellett, természetesnek, sőt egy kapcsolathoz elengedhetetlennek tartom, hogy megbízható, hűséges, megértő, kompromisszumkész legyen mindkét fél és önként, ösztönösen áldozzon figyelmet és energiát a kapcsolatra.

2021. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!