Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak akkor vonzó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak akkor vonzó egy nő ha csont sovány?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elhízva, de mindenhol azt látom csak az a szép és mindenkinek az kell aki nagyon vékony.

2021. márc. 20. 16:36
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Most tényleg?
2021. márc. 20. 19:40
 22/31 anonim ***** válasza:
82%

Ez mindig is ízlés kérdése lesz. Nekem igen, tetszenek. Ezellen nem tudok mit kezdeni. De nem tudom kijelenteni ettől függetlenül, hogy az a szép, vonzó általánosságban. Van haverom, aki lényegében írtózik a vékonyaktól, vagy ahogy szokta mondani: "sovány/anorexiás". De én szintúgy az övétől. Van akivel pedig fedi az ízlésünk egymást, ha nem is tökéletesen. Most ez alapján miként lehet kijelenteni, hogy valaki szép vagy tökéletes? Nem egy olyan ember van, aki a teltre esküszik. Most ha nem szeretnél az lenni vagy esetleg nem is tudsz, mert nem olyan alkat vagy, akkor értelmetlen gyötörni magad. Úgy is van bőven olyan, akinek tetszel. Egyedül akkor van jelentősége, ha egészségtelenül túlsúlyos lennél vagy alultáplált. Én pedig a fogadd el magad mentalitásban sem hiszem, mert szerintem muszáj törődni magunkal, közel sem kell elfogadni magunkat annak, ami nem szeretnénk lenni, viszont reális célkitűzésnek KELL lennie. Hiába tetszik nekem valami, ami nem tudok lenni.

Több csajt is követek instán és tiktokon, akik vékonyak, ugyan úgy kapják sokan az ívet, mint a teltebbek. "nem is tudtam, hogy a pácikák tudnak beszélni", "csontváz a minecraftból", "hallom a csontjait csörögni", "egyél" és stb; magyarul, angolul. Holott még azok is, akik nem is annyira vékonyak. Mondjuk ezeknek az embereknek a profiljuk is megér egy misét sokszor. Hogy irigységből teszik, vagy viccesek akarnak lenni, esetleg mindkettő, azt nem tudom, pusztán annyit, hogy rengeteg a retardált, buta, illetve bunkó ember.

Nekem csak az a fura, hogy itt gyakorin, aki vékony amiatt nincs barátnője, ha telt, akkor amiatt. Tök mindegy milyen, mindig azt látják problémaforrásnak. Viszont csak utcára kilépve érdekes módon mindenre van példa, hogy párban járkálnak. A soványtól az elhízottig szó szerint mindenre és mindenféle párosításban.

Meg amúgy se instáról és főleg ne gyakoriról tájokozódj szerintem! Egyik sem képes reális rálátást biztosítani, maximum az önbizalmad csökkentik. Instán nyilván azok követik főképp az adott illetőt, akiknek tetszik, illetve sok "kamu" kép, aminek elkészítése lehet fél napig tartott és mondhatni már ez a munkájuk, gyakorin pedig valaki(k) azért pontoznak le, mert NEM fogdossa az ember a testvére nemi szervét, hogy csak a közelmúltból említsek példát. Lehet én látom rosszul a dolgokat, de egyre többször inkább csak kiábrándulok az emberekből.

Bármilyen alakod is lesz vagy van, úgy is fogod kapni a negatív kritikákat! Az pedig nem létezik, hogy az általad leírt súly-magasság arányban ne kellenél senkinek! Igencsak sokan vannak, akiknek pont ilyesmi az ideál!

2021. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Rossz emberekkel vagy körbevéve, ha ilyen súlynál beszólnak...

A "mindenkinek az kell" túláltalánosítás. Nem lehet, hogy egy-két fúnak, aki tetszik?

Ha valaki a súlyod miatt nem kedvel, nem jár veled, attól menekülj. Többet érsz annál, sem hogy a külsőd alapján ítéljenek meg.

2021. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem
2021. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vonzó egy nő ha magabiztos.
2021. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem csak azert irtal ide h mindenki ajnározzon. Te is tudod h 47kiloval nem vagy kövér, sőt..utalom az ilyen megjatszom magam h dicserjenek típust. Lehet lepontozni...
2021. márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

26# errre lepontozzák😂😂

Besz*rás ez az oldal, mintha szívességet tennének...

2021. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg nem ertem..kiir egy kérdést de ha 85kg lenne megértenem..majd benyögi hogy ő 47 es így sápítozik..ugyan mar, ezek utan mondja valaki hogy nem dicsértetni jött magát
2021. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
79%
Egy fix, ez a nyomorult belső rohadtul undorító. 40 pár kilóval megy a rinyácska. Kinek kellene egy ilyen hisztérikus szar?
2021. márc. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Ha figyeltetek volna leírta, hogy nem vagyok kövér és a magasságomhoz képest átlagos testalkatom van. Ami nem vékony.

A kérdést azért írtam mert már nagyon sokat megjegyezték, hogy fogyhatnék. Itt nőkre és férfiakra is gondolok.

Emiatt kezdett el zavarni, hogy tényleg csak az a szép e ha valaki nagyon vékony.

2021. márc. 21. 08:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!