Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy elronto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy elrontottátok életetek legjobb emberét?

Figyelt kérdés
Sokáig úgy voltam vele, hogy nem kell nekem ő! Szeretett, törődött velem, bíztatott, mellettem volt a legnehezebb időszakaimban. Végül megunta a dolgot, hogy én nem adom vissza ezeket a dolgokat és mondta, hogy elege lett belőlem és már rám sem tud nézni! Hideg kirázza tőlem, amiért ilyen lelketlen vagyok. Igaz nem sok szeretetet kaptam otthon, mindig leszólt a családom akármi volt. De ez berögződött és nem hittem el, hogy szerethet. De most megszűnt a szeretete felém, pedig ő próbálkozott. Semmibe néztem, most már nagyon bánom. Végleg elrontottam. Járt már így valaki?
2021. márc. 21. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ezen csodálkozol most vagy mi?
2021. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Másik oldalon voltam már. Igy jártál. Amig megvolt az érzés, tényleg mindent megtettem volna, amikor rádöbbentem, hogym mennyire elutasitó volt, utána már tényleg undorodtam, menekülni akartam tőle, mert sok energiát meg erőt, meg szeretetet "beleadtam", és cserébe csak csalódtam.
2021. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es lehet nárcisztikusak vagyunk! Ő nem volt az?
2021. márc. 21. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

A nárcisztikus személyiségzavar első számú tünete, hogy soha fel sem merül a fejében a gondolat, hogy ő nárcisztikus lenne.


Szóval nem lehetsz az

2021. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Én is a masik oldalon voltam. A gondolattol is undorodom ha hozza kellene ugy ernem. Szoval velhetoen igen, elszurtad. De ez jo tanulopenz volt, hogy attol, hogy normalis, meg nem biztos, hogy unalmas...
2021. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindig ez van.
2021. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként milyen érzés egy lelketlen üres testként létezni? Nem fura?
2021. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy nárcisztikus vagy? Ha az vagy, magadtól eszedbe sem jut. De még az is ritka, ha valaki fontolóra veszi, ha jelzik neki. Én például szóltam az exemnek, de kétlem, hogy meghatotta volna. Így "várom" a következő ártalmatlan érdeklődésnek csomagolt rúgását egy milliomodik telefonszámról. :D
2021. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem igen.


Megismerkedésünkkor valójában esélyt sem adtam neki, mert hazugsággal indított. Azóta évek teltek el, barátok lettünk, annak ellenére is, hogy én többszö megszakítottam vele a kapcsolatot. Időközben rájöttem, hogy mennyire értékes és szeretetreméltó ember, de sajnos ez a vonat már rég elment.

2021. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb kotodesi problemaid vannak. Valszeg ugyanugy nem erezned komfortosnak hosszu tavon, ha visszakapnad. Ugyanugy elmarnad magadtol, mert tulzottan felnel a serulestol, hiszen a csaladodbol hozod a rossz mintat. Keress egy szakembert, ot pedig hagyd beken, legalabb ennyire tiszteld.
2021. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!