Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idővel el fogom felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel el fogom felejteni?

Figyelt kérdés
Szeretek valakit. Nem lehetünk együtt, a körülmények miatt. Megszakítottam vele a kapcsolatot. De valahol, mélyen még mindig reménykedek abban, hogy egyszer, évek múéva még együtt leszünk. Mikor fogom elfelejteni?
2010. aug. 19. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
majd ha megtalálod azt az igazit akit szerethetsz és együtt lehettek.
2010. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nemtudom, én is így vagyok vele :(

1 hónapja nem tudom elfelejteni :( és naon rossz

am remélhetőleg minél hamarabb, kell hozzá sok lelki erő:(

2010. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
énis igy vagyok vele, cska ö szakitota meg a kapcsolatot, már 4 honapja =( remélem hamarosan jön egy másik srác végre..
2010. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

figyu kérdező, és második..Ha találtok egy új társat akkor elfelejtitek..sőt , arra fogtok gondolni, hogy miért nem kerested hamarább az új kapcsolatot, és miért húztad azzal az idődet, h arra vágytál hogy: egyszer-majd-talán. Nincs vesztenivalótok, ha egy új kapcsolatba belementek, és tuti h találtok mást is! :)

Gondolom szólok..hogy ne ezzel húzzátok az időtöket... Tárulkozzatok ki és használjatok ki minden( vagy a lehető legtöbb) alkalmat! Mert lehet hogy az igazi pont ma fog veled szembejönni az utcán :)

2010. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 5 éve vagyok ugyanilyen helyzetben..Persze, nagyon optimista voltam, vártam az igazit,akivel majd elfelejthetem, nem itthon ültem és keseregtem, de mindig őt kerestem benne, ennek meg semmi értelmét nem láttam...
2010. aug. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15:01 -es, köszi a tanácsokat, de tegnap is próbáltam jót csajozni, mire összefutottam vele, onnantól meg vége volt az egésznek, láttam milyen jól elvolt egy másik sráccal és ezen annyira felhúztam magam, hogy haverok beszéltek le arról, hogy szétcsapjam a gyerek fejét :S (mondjuk volt bennem pia) de ahogy itt írták, én is mindenkiben őt keresem és ez így nem lesz jó :(
2010. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!