Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szintű problémák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szintű problémák vannak itt sokak fejében?

Figyelt kérdés

Írtam egy teljesen normális választ egy kérdéshez. Le lett pontozva. Jött rám egy teljesen értelmetlen válasz. Fel lett pontozva.

Gyakorlatilag már az oldal nagy része abból áll, hogy a férfiakra panaszkodnak a nők, egymás egóját simogatják és ennyi. Néha jön kb. 5 ilyen nőre egy incel, aki jól kikap és ennyi.

Komolyan érdekel: Amikor itt nők panaszkodnak a férfiakra, magukat komolyan normálisnak gondolják? Mitől lett az itteni női közeg ennyire félrecsúszott?



2021. márc. 22. 23:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Sokan ide leginkább már trollkodni jarnak
2021. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos egyetértek az első válaszolóval..
2021. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A trollkodást megértem és feltűnő... De, nem erre gondolok. Itt tényleg egy csomó nő minden kérdésnél a nemekre hegyezi ki az egészet és a férfiakat támadja, gyakorlatilag mindenért. Vitára természetesen képtelenek, teljesen random dolgokat rángatnak elő betegesen. És úgy tűnik, hogy erre igény is van, mert az ilyen jellegű beszólásokat pontozzák fel.

Én már megkaptam, hogy szűz vagyok, incel és sosem lesz nőm. Mindezt úgy, hogy nem vagyok szűz, nem vagyok incel (lenézem őket) és volt már több barátnőm is.

Gyakorlatilag, mintha férfi oldalról felesleges lenne bármilyen téren is megnyilvánulni itt, mert csak beszólás lesz a vége.

2021. márc. 22. 23:31
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Bármi a véleményed, úgyis megtalál valaki olyan, aki szemében egy kupac sz*r vagy. Én is el lettem már mondva szűz kisfiúnak, aki egyedül fog meghalni, undorító r*bancnak, prűd picsának, idióta tudatlannak...
2021. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Sokan itt élik ki a frusztráltságukat. Ha valami bajuk van kapcsolati szinten, egész nemre kivetítik.

Intelligencia kérdése.

2021. márc. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy túl komolyan veszed ezt az oldalt.(?) Ha nem egy kisgyerekkel meg egy macskával élnék, néha fogadásokat kötnék (így csak magammal tudnék:), hogy hány percen belül leszek x@rrá pirosozva, ha a véleményemet képviselem. Javaslom, hogy csak addig járjon ide valaki, amíg ez szórakoztatni tudja, és nem veszi a lelkére, pláne nem kezeli reprezentatív mintaként az itteni válaszolókat.
2021. márc. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább azt vettem észre, hogy a nők akkor lesznek idegesek, amikor már az ezredik "kritikus" általánosító kérdést teszi fel itt valaki, vagy általánosító választ írja. Tehát amikor egy kalap alá veszed a nőket. Azért nagyon kíváncsi lennék arra válaszra, mert nagyon szentként írod magad körül, de itt meglátásom szerint az "incel"-t, ha többször használják valakire, akkor annak oka van. Én is írtam már eléggé durva válaszokat, de egyszer nem kaptam meg az incel jelzőt.
2021. márc. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
A pontozást ezen az oldalon már rég felkellett volna függeszteni, mert talán csak a kezdetek kezdetén szolgált "a hasznosság" megítélésére, mostanára inkább a "mennyire tetszett a válaszod másoknak-jelző" a funkciója. Ha éppen egy arra vevő célközönség van, akkor lazán végez 100%-ban egy a másik nemet általánosító és gyűlölő beírás vagy enyhe trágárkodás. És lazán pontoznak le értelmes dolgokat is, mert az eltért a dogmától.
2021. márc. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
18%
Számomra a jelenlegi fiatal (16-40) éves társadalomban semmivel sem különböznek az incelek meg a csapból is folyó nőjogi aktivista, feminista hölgyek. Jelen korunk társadalmi betegségeinek ők a tünetei. Egyébként ez a két csoport szerintem még generálja, gerjeszti is egymást. Főleg itt. A frusztrált srácok a frusztrált nőket. Most fordított a helyzet, mint régen volt. Akkor a nők nyavalyogtak a férfiuralom ellen. Most az incelek érzik elnyomva magukat a nők által akik között hatalmas a nemi felemelkedés, identitás változás. Van bennük több közös vonás. Mindkettő csoport habzó szájjal pampog, nincs egy nyugodt percük, mert mindenen lázadoznak, magányos mindkét csoport és még egy jót sem tudnak dugni senkivel.
2021. márc. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
"A pontozást ezen az oldalon már rég felkellett volna függeszteni" Yepp, volt már, hogy szinte ugyanazt írtam, ami 100% én meg kaptam 0%. ami nem gond, csak nem értettem.
2021. márc. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!