Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek óta tartó “szex kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta tartó “szex kapcsolatból” hirtelen többet akarhat a másik?

Figyelt kérdés

A húszas éveim elején megismerkedtem egy sráccal. Akkoriban egyikünk se akart komoly kapcsolatot, így belekezdtünk egy amolyan szex kapcsolatba (életem első és utolsó ilyen kapcsolata volt). Normálisan álltunk ehhez a dologhoz, nem volt soha féltékenykedés, számonkérés, hiszti.


Aztán 2 héttel ezelőtt én kerestem üzenetben. Kiváncsi voltam mi van vele, majd másnap este találkoztunk is. De most olyan fura volt az egész.

Ott találkoztunk, ahol legelőször randiztunk, szinte végig fogta a kezem, ölelgetett. Szex nem volt és nem is hozta fel. Megbeszéltünk másnapra egy újabb találkozót, amit aztán lemondott a koronavírus miatt és hozzátette, hogy a következő pár hétben inkább ne találkozzunk, a továbbiakban pedig szűkszavúan válaszolt. Mostanság meg ő keres, de csak éjjel.


Eddig kiigazodtam rajta, de most nem megy. Úgy érzem magam, mint valami hülye tini lány.

Egyik barátnőm szerint csak szexet akar és közben hülyít, de ha ez lenne, akkor nyilvánvalóan mondaná.


Szerintetek ez most mi lehet? 26N


2020. márc. 28. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Miért nem kérdezel rá nála? Szerintem vagytok olyan viszonyban....

Nekem ebből amúgy nem úgy tűnik, hogy komolyan venne, de csak ő fogja tudni megmondani, mit akar,

2020. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Egyértelmű, hogy van valakije.
2020. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Nm ertem, hogy mibol gondolod, hogy tobbet akar. En az ellenkezojet latom. Lehet, hogy utana atertekelte, hiaba volt ez a talin.

Ha akarok valamit, nyiltan megmondom es nem koptatom le a masikat. Foleg ugy, hogy neten is siman tudunk beszelni, ha mar ez a helyzet van, ami most...

2020. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sem független. Ezért a távolsagtartas, esti telefonok. Elég evidens a helyzet, ne gondold túl.
2020. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele már erről, mondta, hogy ő se akar semmit. Amúgy nincs senkije se, ez biztos!

Az egyik közös ismerősünk, aki gyerekkori barátja kérdezte a múltkor, amikor összefutottunk, hogy most mi van köztünk, mert a srác állítólag napokig rólam beszélt neki meg arról az estéről. Neki is mondtam, hogy a legutolsó párkapcsolatom nagyon megviselt, nemrég tettem túl rajta magam és most nem akarok kapcsolatot, de ezt a srác is tudja!

2020. márc. 28. 18:08
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
57%

Egyetértek az előttem szólokkal. Van valakije, csak titkolja. Abban a kapcsolatban valöszínűleg nem jó a szex, és veled akarja bepótolni a szexuàlis életén/egójàn keletkezett űrt.


Majd mesélj, hogy milyen pótkeréknek lenni, jó?

2020. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mint említettem nincs barátnője kb 4 hónapja. Ezen kívül azt tudni kell, ha valamelyikünk kapcsolatban volt akkor azt tiszteletben tartottuk és sose okoztunk a másiknak kellemetlenséget. Ha kapcsolatban lenne 1.nem írtam volna neki, 2. ha meg ő keresett volna meg barátnő mellett, akkor alapból nemet mondok, bármit írjon!
2020. márc. 28. 18:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan éveket elpazarosz egy ilyenért? Itt nem az a kérdés mit akar, hanem miért nem jöttök össze vagy hagyjátok egymást a francba.
2020. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne remenykedj! Már csak szexet sem akar tőled! Nyilvánvaló! Máskülönben nem rázott volna le! Szerintem inkább kialakulóban van egy másik sokkal jobb nő! Szevasz és hatalmas csalódás lesz nemsokára.... De nem nekem. 😂
2020. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a szex nélküli találkozás a legelső helyen búcsú találka volt.

Van valakije.

De azért még tartja a fonalat, ha üresjárat van, legyél neki.

Nézz más járat után.

Ez már nem a te vonatod.

2020. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!