Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismer.sz olyan kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer.sz olyan kapcsolatot, ahol tökéletest láttatok és kiderült, hogy minden csak vetítés?

Figyelt kérdés

Kicsit most besokkolódtam. Elmúlt két hétben harmadik olyan találkozóm volt, ahol rég nem látott ismerősökről derült ki, milyen nagy színészek.

Két házasság és egy tesvér páros.

Szóval elgondolkodtam, hogy hogy lehet, hogy míg csak a képeiket látom és boldogan lájkolgatjuk a boldog életüket, és míg csak pár szót váltunk akkor minden jó, de ha tényleg találkozok velük, egy mélyebb beszélgetésnél kiderül:


-hogy a hőn szeretett testvér, mindig cserbenhagyja

-hogy a feleség titokban iszik

-hogy a férj már másodjára csalja az asszonyt.


Miért jó, hogy ennek ellenére olyan képeket kapnak az ismerősök, hogy elhiszem, hogy ők milyen jól vannak?

És nem arról van szó, hogy hullámvölgy, hanem tényleg kézenfogós, puszilkodós képek, és közben kiderül, hogy csak a kamerának szólt


Értem, hogy ez egyfajta önigazolás, de miért vannak az emberek olyanokkal, akikkel csak megjátszák magukat


Ismertek ilyet? Főleg ez lenne a kérdésem. Én fogtam ki pár ilyen furcsa ismerőst, vagy tényleg sokan élnek ilyen látszatkapcsolatokban


2021. márc. 30. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ajjajj van bőven. Túl sok, ezért nem szabad elhinni egyből azokat a tökéletes "életem szerelme pusz pusz" képeket meg a férjem gyerekeim legboldogabb családi képeket...
2021. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen sokak által irigyelt ( gazdagok és szépek) tökély párról derült ki, hogy kölcsönösen lépnek félre. Ott is megy a parasztvakítás mindenhol kiplakátolva fészbukon 1 millió közös tengerparti kép, luxus kocsi, szeretlek- imádlak, ezer lufi rózsaszál szülinapra. Stb. Az embernek hányingere támad ha tudja az igazat. Ez van.
2021. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztm a legtöbb ember aki tele nyomja a közösségi oldalát ilyen képekkel, azért teszi, hogy fenn tartsa a látszatot.

N

2021. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De mire jó, miközben nem elég, hogy a közeli ismerősök úgyis tudják, de ők maguk is. Én nem ölelgetném a páromat, ha épp más nőtől jött.

Ez nagyon ciki és igen, hányinger, ez jó szó.


És 3# nem, nincs telenyomva a fb velük. Pont ez az, hogy azt hinnéd, de nem. Szépen csendesen x naponta egy-egy fotó és közben meg, mikor kiborul a bili rájössz, hogy néha csak meg nem ölik egymást négy fal közt.

Vagy minimum jeges a levegő.

2021. márc. 30. 21:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ezért kell távol tartani magad a közösségi oldalaktól.
2021. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Még maguknak sem képesek úgy istenigazából bevallani a problémákat. Ezért hát vetítenek.

Aztán ott van a "mit szólnak a rokonok" és a "gyerek miatt vagyunk csak együtt" valamint a "közös a vállalkozás", "nem tudunk szétköltözni", "felvettük a szocpolt/CSOK-ot" és még estig sorolhatnám.

Vagy egész egyszerűen nyitott a házasság közös megegyezéssel, de ezt manapság felvállalni nehezebb, mint a másságot.


A lényeg, nem kell hinni a szemednek. 😉

2021. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Önbecsapásból
2021. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6#"Aztán ott van a "mit szólnak a rokonok" és a "gyerek miatt vagyunk csak együtt" valamint a "közös a vállalkozás", "nem tudunk szétköltözni", "felvettük a szocpolt/CSOK-ot" és még estig sorolhatnám."


Ezt nem értem :)

2021. márc. 30. 22:02
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Senkinek nem mászok az életébe és nem is akarok.
2021. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ilyen kérdés nem volt, kedves 9-es. Maradj akkor ki a beszélgetésből. Én sem megyek kötekedni olyan poszthoz, ami nem érdekel, szóval szia


Egyébiránt feleslegesen erkölcscsőszködsz, mivel az én arcomba tolják a hazugságaikat, szóval nem én kértem, hogy ezt lássam

2021. márc. 30. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!