Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért borultak fel ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért borultak fel ennyire az arányok?

Figyelt kérdés

Amikor régebben felnéztem az oldalra, akkor láttam pár incelt, pár férfigyűlölőt és ennyi. A legtöbb válasz azért a középkategórián állt. Ugyanúgy írtak kritikát a saját nemükről az emberek és el is fogadták ezt.

Most meg... Azt látom, hogy maradt ugyanannyi incel, de a női oldalon már mérföldekkel több olyan válasz érkezik, ami gyakorlatilag ugyanazt a szintet hozza.


Mi történt? Mitől zuhant le ennyire a színvonal?


Konkrét példa: Ugyanúgy írok negatív és pozitív dolgot mindkét nemmel kapcsolatban. Amikor az inceleknek írok negatívat, instant 100% közeli pontozást kapok. Amikor nőkről írok ugyanolyan szintű negatívat, gyakorlatilag garantált, hogy 25% fölé nem igazán megyek.


Egyéb példák: Meglepő, hogy menny átgondolatlan női válasz érkezik, ahol az illetők csak valamit beszólnak a férfiaknak. Semmi logika nincs ezekben a válaszokban, beléjük van tolva egy kis gyűlölködés, de ha ugyanilyen szintű választ ír egy férfi, akkor egyből ugrik rá egy csomó nő.


Az itteni közösségben, akik elszidják az inceleket, tényleg nem veszik észre, hogy mennyien hasonló szinten mozognak?



2021. márc. 30. 23:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
12%
Mutass egy kérdést, ahol az történik ami miatt panaszkodsz!
2021. márc. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
74%

amugy en viszonylag sok normalis ferfival beszelgettem, randizgattam mar eletmben, es erdekes modon soha egyik sem fejtegetett ilyesmit, amiket az itteni kerdezok szoktak. majd egyszer, ha nagyon raerek, osszeszamolom, napi hany ilyen kerdes van, de van aki napi szinten tobbel is megszorja a forumot.

tehat nem, ezen nem normalis ferfiak, mert normalis ferfiak nem gyartanak ilyen elmeleteket a nokrol, tehat ha kiosztjuk a kerdezot, soha nem a ferfiakat szidjuk ugy altalanossagban, hanem az ilyen frusztralt nogyulolo gyokereket. ellenben az ilyen kerdesek mindig arrol szolnak, hogy az OSSZES no ilyen meg olyan. ez az oriasi kulonbseg.


ez nem veseny, senki nem

utalja a ferfiakat (legalabbis en nem), az ilyen selejtes, szektas gindolkodasu veglenyeket utaljuk. akiket egyebkent szerintem normalis ferfi szintem nem toleral, mert ezek sokszor a normalis (valahogy kinezo, magukra ado, normalis egzisztenciaval rendelkezo) ferfiakat is szidjak, ha mem tunt volna fel. tehat magukon kivul mindenkit hibaztatnak.

2021. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Én azon szakadtam, mikor a régebbi kérdésénél elkezdett pattogni, hogy mi az, hogy az ő kérdéséhez csak annyi válasz érkezett :D
2021. márc. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
94%
#20 ez akkor is így van ha egy nő írja le hogy volt már fekete férfival vagy nem tartja kizartnak. Sőt még el is hordják mindennek. Szóval ez oda vissza megy, semmivel se vagytok jobbak. Csak mindenki azt veszi észre ha őt hátrányos megkülönböztetés éri, ha ő csinál ilyet mással azt már nem.
2021. márc. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

24

Hátrányos megkülönböztetés? Miért is?

Ha te egy erkölcsös nővel akarsz együtt lenni és a csaj mondja, hogy "jajj hát csak 50 partnerem volt" ami miatt elveszted az érdeklődésedet az is hátrányos megkülönböztetés. Vagy ilyenkor ez nem annak számít?

Minden ami alapján választasz mást hátrányos megkülönböztetéssel súlyt. Ha te a szőkéket szereted akkor mindenki mást hátrányosan megkülönböztetsz.


Nem értem ezen miért akad ki valaki... Volt kapcsolata X-Y emberrel Y-X mennyiségben. Ha emiatt valakinek nem kell akkor ez van. Nem sírni kéne, hanem elfogadni. Ez pedig bőven nem olyan dolog, ami véletlenül történt, hanem készakarva. 190 centis csaj nem tehet a magasságáról, ellenben ha egy éjjel 5 f.szon lovagol az már bőven az ő döntése, csak ilyenkor nem kell sopánkodni mindenféle megkülönböztetésen.


Ugyan ez férfiakra is... Ha a múlthéten levarrt 12 nőt, a csajnak meg ez nem fekszik akivel ismerkedik, akkor nem a nő lesz a hibás, csak ezt baromi nehéz elfogadni.

2021. márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
#25 nézd már meg milyen kommentre reagáltam. Az illető azt nehezmenyezi hogy lepontoztak azt a kommentjet ahol arról beszélt hogy neki bejonnek az azsiai nők. Vagy ha pont te voltál az akkor nem értem mi nem világos.
2021. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Az a kommentelő több, mint valószínű, hogy nem azért lett lepontozva, mert szereti az ázsiai nőket, hanem direkt provokál azzal, hogy 36F/incel

Ha egy nő írná, azt, hogy "én imádom a néger férfiakat" "27N /aranyásó, megnyugtatlak, hogy az is 0%-on lenne.

2021. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
#20 én nem szoktam elolvasni a válaszaidat, ha látom az aláírást, egyből pontozom lefele. Nem mintha bajom lenne az incelekkel, csak ahogy te indokolatlanul odaírod minden kommenthez, én sem keresek rá indokot. ;)
2021. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

26

Nem én voltam.

Viszont tökmindegy kinek mi jön be. Ázsiaiak, feketék ez ízlés kérdése pont mint a hajszín. Kinek ez kinek az.

Senki nincs megkülönböztetve hátrányosan ez alapján, szimplán vagy más az ízlés vagy más az igény. Ennyi akár nők akár férfiak részéről.

2021. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
#27 ez hülyeség. Ha semmi gond nincs magával a kommenttel miért pontoznak le csak mert odairja hogy incel? Alapvetően ennyi még nem provokáló. Az más kérdés hogy ha minden komment alá odairja akkor beazonosithato az illető és mondjuk emlékszel hogy múltkor mit szólt.
2021. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!