Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki távkapcsolatban van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki távkapcsolatban van az úgy érzi része a másik életének?

Figyelt kérdés
Szeretem de én nem érzem azt hogy része lennék a párom életének. Beszélünk naponta 1szer meg talán 1-2üzenet. De azt érzem kimaradok az életéböl. Távol van tőlem nem érzem ezt kapcsolatnak hiába mondja hogy szeret. Nem tudunk találkozni sem sokat havi 2 hétvége.
2021. márc. 31. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsban vagyok a párommal és én sem érzem,hogy egymás életének szerves részei lennénk...
2021. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk országok közötti ingázás volt évekig, mégis részei voltunk egymás életének. Gyakorlatilag többet kommunikáltunk, mint mióta együtt élünk. Akármi történt, akárhol jártunk - sőt, akármit ettünk - lefotóztuk, azonnal küldtük a másiknak. Viszont a távkapcsolat nem mindenkinek való. Van olyan, aki igényli a párja fizikai közelségét, akár mindennap. Az ilyenek nem fognak tudni megmaradni egy távkapcsolatban. Lehet, te is inkább ilyen típus vagy.
2021. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Sokféle kapcsolat van, így sokféle távkapcsolat van.

Én is távkapcsolatban vagyok egy ideje, nyilván nem érzem annyira az életem szerves részének, mint amikor együtt éltünk. Ettől függetlenül nyilván ugyanúgy eszemben van reggel, este, napközben, de pl. ő mostanában napi 10-12 órákat is dolgozik, időeltolódás is van, így viszonylag keveset tudunk beszélni, ha egyikőnk ír vagy küld a másiknak valamit, lehet csak órák múlva jön rá válasz, szóval nyilván nem ugyanolyan, mint az aktív beszélgetés és fizikai közelség de nem gondolom, hogy ne lennénk egymás életének részei. Minden döntésünkben ott van a másik, pl. igyekszem úgy ütemezni a napomat, hogy abban az időablakban szabad legyek, mikor ő épp ráér beszélni és még az időeltolódás sem zavar be nagyon, és ez igaz fordítva is.

2021. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is azt szeretném ha jobban megosztanánk egymással mindent.

Volt néha hogy random képet vagy videot küldött és az nagyon jol esett hogy gondolt rám.

Én több képet szoktam küldeni de valahogy azt érzem nem vevő rá.

Gondoltam rá hogy megbeszélem vele a dolgot hátha változik valami. Mert mindkettönk munkája megengedné hogy többet írjunk napközben. Ha nem változik nem hiszem hogy tovább tudom ezt csinálni

2021. márc. 31. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi két évig éltünk távkapcsolatban a párommal, bár minden hétvégén találkoztunk. Ahogy teltek a hónapok, egyre többet írtunk vagy beszéltünk napközben és egyre több dolgot beszéltünk meg telefonon esténként. Szépen/lassan részei lettünk egymás életének. Mire összeköltöztünk, már teljes mértékben komoly kapcsolatnak mondhattuk azt, ami köztünk volt. Most, hogy már 2 éve együtt is élünk, már nagyon fura visszagondolni azokra az időkre, már egyetlen éjszakát sem tudnánk külön tölteni, annyira egyek lettünk.
2021. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!