Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kéthónapos tavkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéthónapos tavkapcsolatban mennyire kiismerhető a másik?

Figyelt kérdés
Összesen két hetet talalkoztunk ez idő tajt, ha össze adom a napokat. Ezalatt nem tudtam szerelembe esni. parom tisztára odavan ertem, én meg csak úgy veszem, hogy ismerkedünk. Többet vár el, mint amit én nyújtani tudok.
2021. márc. 12. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyénfüggő.

Mi 2,5 hónap és még kevesebb találkozás után azért már sokkal előrébb tartunk mint ti. De ez lehet azért is, mert nekünk volt egy hosszú ismerkedési fázis is előtte.

Ne mások kapcsolatához méregesd a tiédet, hanem beszéld meg ezt a pároddal.

2021. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálunk 3napos ismerkedesi fázis volt.
2021. márc. 12. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2021. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két hónap alatt még nem távkapcsolatban sem lehet kiismerni a másikat. Még csak megismerkedgetni lehet de kiismerni nem. Sokkal több idő kell ahhoz, hogy valakit kiismerjünk.
2021. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon. Együttéléskor is sok minden kiderül a másikról. Ez még nudli.
2021. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Már érezned kellene, hogy lesz-e ebből szerelem.

Mi ilyenkor már odavoltunk egymásért, és csak 1hónap volt az ismerkedés előtte. De mi rengeteget beszéltünk, kb egész nap cset reggeltől estig +minimum 2óra videohívás.

2021. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!