Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el? Hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Hogy ne akarjam?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, nem az a fajta aki mindenkivel összefekszik és egyből szerelembe esik. A külsőm eléggé szar, nem is vagyok népszerű, az a fajta vagyok aki inkább elvan magának. Hívhatunk antiszocnak, kockának, gyökérnek aminek akarjuk:D Magyarul nem vagyok egy menő.



Na most a helyzet hogy megismertem egy lányt aki teljesen más volt mint amiket eddig ismertem (amik a közelembe voltak viszonylag) az elejétől fogva. De barátként kezdtünk el dumálni az elején interneten, aztán egyre közelebb kerültünk olyan értelemben hogy megosztottunk egymásról elég sok infót. Legtöbbször chateltünk simán. Kiderült hogy a lány tőlem nagyon messze lakott és mióta elment egyetemre még messzebb van, ezért nem találkoztunk.És ez így ment hónapokig én meg egyre jobban oda voltam érte, és ő is szimpatizált velem.


A lányról azt kell tudni hogy 19-20 éves és még nem volt senkije. Nagyon megválogatja az embereket, szép,aranyos népszerű lány, "mindenkit" megkaphatna.

Szülei tanult emberek, ő is az lesz valószínű.


És én is tanulok az érettségire, ő egyetemista, lehet megunt nem tudom a lényeg hogy már nem beszélünk. Nem csak úgy hogy nem írunk hanem meg lett beszélve hogy most hagyjuk egymást. Na most a baj hogy én nem barátként tekintek rá, arra jövök rá hogy nekem ő sajnos vagy nem sajnos nagyon fontos.


Hogy kéne elfelejtenem?


Mielőtt írnátok hogy első lány akivel beszélek meg ilyesmik, csak mondom hogy nem:(

Voltak dolgok mással is, voltak oda értem, de én senkinél nem éreztem ezt és őket gond nélkül elengedtem.

Nagyon jól elvoltunk neten egész nap akár. 1-2 veszekedésünk volt 4-5 hónap alatt talán. De azok sem vészesek.

Vagy lehet hogy mindenkivel így megtalálja az összhangot? Mert az tény szerintem hogy rengeteg emberrel beszél...

{Bocs a fogalmazásért és hibákért, fáradt vagyok)


2021. ápr. 1. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Töröld ki az eddigi üzeneteket és kapcsold ki a követését. Amint lehet járjál társaságba és szerezz valós emberi kapcsolatokat, internetes chatelés pont ennyit ér csak.
2021. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyem a szíved, 18 éves :) Lehet ez az első nagy pofon.

Éld meg , hagyd lecsengeni. Jönni fog hidd el nagyobb, fájdalmasabb szerelem. Érni fogsz még sokat és ilyen esetek miatt fogod tudni jobban kezelni :)

2021. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak nagyon bassza a tudatomat az a baj xD Egyrészt hogy nem lett semmi belőle, másrészt meg nem tudom
2021. ápr. 1. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

hagyj időt. ha van dolgotok egymással, hidd el lesz még közöd hozzá :)


de írhatsz neki egy sort, hogy neked ő többet jelent és meglátod hogyan reagál. ha kedvel pozitívan, ha nem, legalább tudni fogod, hogy tovább kell lépni

2021. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy nekem lesz akármi közöm hozzá?
2021. ápr. 1. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha én lehetnék újra 18...


El fog múlni. :)

2021. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6 :D

Én aztán nem lennék még egyszer.


5Nem mondtam, honnan tudjam. De szedd össze magad

2021. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat :D
2021. ápr. 1. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!