Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok komoly kapcsolatban a külön ágyon/szobában való alvásról?

Figyelt kérdés

Összeköltözés után természetesen.

Úgy kell elképzelni, hogy egy hancúr nélküli estén eleve ki-ki a maga helyén hajtja álomra a fejét, ha meg van szex, és utána elalszotok összebújva, akkor a nő valamikor az éjszaka folyamán mászik át a másik ágyba (már amennyiben felriad álmából, amire van esély, mert számára egyedül aludni kényelmesebb és pihentetőbb).

Tényleg csak annyi az oka, hogy ki szeretné pihenni magát a másik, nem a személyetek vagy a közelségetek ellen szól.



2021. ápr. 3. 05:01
A kérdező szavazást indított:
Ki van zárva, csak együtt tudom elképzelni az alvásokat.
Kompromisszumot akarnék kötni, nem lenne muszáj minden egyes éjszakát mellettem töltenie a nőnek, de azért olyan is legyen.
A leírásban felvázolt rutinban benne lennék.
50 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes dolog ez. Alapvetően én is rosszul alszok más mellett, viszont bizonyos lányokkal általában elég jól tudtam aludni. Nem zavarna, ha nem aludnánk mindig együtt, de ha minden éjjel ez a lelépés lenne a program, azt nem bírnám elviselni. Főleg, hogy az egész megoldható egy elég nagy ággyal.
2021. ápr. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Én ezt korábban elképzelni sem tudtam, mert nagyon személytelennek tűnik. De a páromtól másfél hónapja nem aludtam ki magam. Koránkelő vagyok amúgy is, borzasztóan megviselt hogy 5 órákat alszom 6 helyett.

A végén már komolyan gondolkoztam a külön alvásban.

Vicces, mert ez úgy oldódott meg, hogy az utolsó ilyennél annyira kiborultam, hogy megmondtam, ha mégegyszer rá ébredek fel, velem együtt fog kelni. Azóta olyan csöndben alszik mint egy kisangyal.


Több házaspárt ismerek akinek külön szobája van. Szerintem egyéni igényektől függ, és megérthető dolog.

2021. ápr. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem normális, mert lehet pihenni. Feleségem nem dolgozik hanem háztartást vezet így nappal szokott aludni. Éjjel meg Facebook megy, pár napja kb 6 órán át facebookozott mellettem az ágyban. hiába nem hangos de tudatalatt érzem hogy nem alszik így én se. Nappal meg dolgoznom kell , fáradt és nyugos vagyok O meg alszik délután. Éjjel újra Facebook, és pár nap után már inkabb viselem a kiabálást hogy nem alszom vele és lenn alszom a kanapén a nappaliban ami kényelmetlen de akkor is jobb mint a Facebook.
2021. ápr. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha horkol én nem bírnám. Nagyon halk dolgoktól sem tudok elaludni. Mindenképp lenne különalvós este.
2021. ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Mi külön alszunk és ez jelentős minőségi javulást hozott a házasságunkba. A férjem traktor módjára horkol, én rossz alvó vagyok. A férjem éjfél körül fekszik, 5-kor kel, én 3-4 körül fekszem, 9-kor kelek. A férjem 20 fok alatt didereg, én télen is nyitott ablaknál alszom...


Az első 4 évben próbáltunk együtt aludni, de rengeteg konfliktus származott belőle, mert egyikünk sem tudta kipihenni magát. Aztán egyszer betegség miatt külön aludtunk és rájöttünk, hogy így is lehet. Onnantól megszűnt a morgás, a fáradtság, több és jobb lett a szex, minden jobb lett. 😊 18 éve alszunk külön, hosszú távon is csak pozitív hatását látom.

2021. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként ezt jó ötletnek tartom. Amikor volt párom (hiába volt nagy az ágy, hiába volt köztünk harminc centi szünet a matracon) egyszerűen nem tudtam jól aludni.
2021. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

En volt hogy ejszaka neha atmentem masik szobaba. Nalunk a homerseklet tett be.

Lefekves elott parom felveszi a futest aztan hajnalra beáll a meleg megébredek es ezzel kene vacakolnom hogy levenni ablaknyitas vagy jaratni valahogy a levegot, inkabb felkomában atmegyek a jo huvos masik szobaba.


Párom meg reggel ijedve bujik hozzam mikor fekebred es latja nem vagyok ott, mint aki azthitte leléptem tole :D es megoldja a homersekletet inkabb :)

2021. ápr. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
*en vagyok a nő, csak leirtam a parom hogy van ezzel
2021. ápr. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... én sokszor úgy kívánom meg a párom, hogy előtte eszembe sem jut a szex, de bebújok mellé az ágyba, és az illatától közelségétől rám jön a harci kedv. Ha külön ágyba bújnék, a hancúrok fele elmaradna... én az együtt alvásra szavazok.

38N

2021. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele! Ha Te is úgy horkolsz, mint a férjem, (tehát, mint egy sárban fuldkoló vaddisznócsorda) akkor lehet, hogy tényleg csak ki szeretné pihenni magát.
2021. ápr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!