Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! A felsoroltak közül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A felsoroltak közül, melyik miatt zárnál ki egy nőt komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Mivel csak egyet enged jelölni, légyszi azt írd, ami miatt a leginkább biztos, hogy nem jöhet szóba! Ha van valami más, de nincs listán, akkor az utolsót jelöld,és ha van kedved, írd le kommentben.

2021. febr. 22. 19:53
A kérdező szavazást indított:
Csúnya az arca
Nem tetszik az alakja
Dohányzik
Krónikus betegsége van
Akar gyereket
Tanultabb/okosabb nálad
Jó humora van, gyakran viccelődik
Rossz az ágyban
A felsoroltak között nincs olyan
42 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Az első kettő kizáró ok.
2021. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Kifejtem, ha már úgyis ennyi dolog van. Gondolom, majd megkapom a lepontozást pár sértett személytől, aki magára ismer. Mert, ez itt a gyk! :D


Csúnya az arca: Nem jönnék össze olyannal, akit csúnyának látok. Ha tetszik, ha nem, kell a fizikai vonzalom is. Ehhez hozzátartozik a szép arc. Ez alatt nem azt értem, hogy legyen modell arca vagy bármi ilyen, hanem nekem jöjjön be.


Nem tetszik az alakja: Ugyanaz áll, mint az arcra. Ha nem jön be az alakja, nem tudom szexuálisan kívánni. Szerencsére, ilyennel még nem volt nagyon gondom, mert a vékony és telt csajok is bejönnek.


Dohányzik: Komoly kapcsolatban nem lennék olyannal, aki büdösíti magát, rontja az egészségét és kidobja a pénzt az ablakon.


Krónikus betegsége van: Ha nagyon, de nagyon megfogna az illető és nem okozna nagy kellemetlenségeket, akkor elfogadnám. Egyébként nem erőltetném. Lehet, hogy önző hozzáállás, de huszonéves vagyok. Tőlem is elvárnak egy csomó dolgot, had élvezzem már ki én is az életet.


Akar gyereket: Már nem igazán akarok és kevés olyan nőt láttam, aki tényleg j anya lesz/lett. Szóval, ezt a témát nem erőltetném.


Tanultabb/okosabb nálam: Az iskolázottság hidegen hagy. Ha viszont okosabb, mint én, azt egyszerűen imádnám! Volt már nálam okosabb, tanultabb barátnőm és nagyon szerettem.


Jó humora van, gyakran viccelődik: Ez alap. Nem szeretem a befásult embereket.


Rossz az ágyban: Alapesetben kapcsolatban szexel az ember és szeretem a szexet. Szóval, ha valakivel ez nem jó, akkor kalap, kabát.

2021. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Igazából ide nem jó a szavazás, mert több olyan is van ami kizáró ok lenne.


Csúnya az arca/Nem tetszik az alakja: Igazából ez már önmagában kizáró ok, de ez nem jelenti azt, hogy valóban így is lenne, mivel nem tetszhet mindenki mindenkinek. Így, ha valakiről ezt gondolom az valószínűleg nem tetszik így felesleges a kapcsolat.


Dohányzik: Nem előny, igazából nem is mondom, hogy teljesen kizáró ok lenne, de ne legyen láncdohányos. Napi 1-2 doboz cigit nme hiszem, hogy el tudnék fogadni.


Krónikus betegsége van: Nekem is van.


A következő pontok pedig pozitívok.


Az, hogy valaki rossz az ágyban vagy nem illetek össze megint csak az első pontokra vezethető vissza. Nem lesz hosszú életű egy ilyen kapcsolat így kár is erőltetni.


F

2021. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

több is van, de a "csúnya az arca" vezet.

voltam olyannal, akinek nem tudtam jó érzéssel az arcára nézni. soha többet.

2021. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akinek "csúnya az arca", azt szexre kizárjátok,vagy arra azért jó?
2021. febr. 22. 20:45
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Én bármi, még a dohányzás mellett is szemet hunyok, egyetlen dolog miatt nem tudok: ha valaki elhízott. Nem tudnék így vonzódni hozzá, szóval a "Nem tetszik az alakja" a válaszom. 36/f
2021. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Örülök hogy itt mindenki őszinte mert negyon lehangoló a csúnya nős kérdések után kapni a privátokat es a valósagban meg koppanni...

Olyan jó lenne ha mindenki őszi te lenne a saját igényeit illetően és nem hitegetné a masikat.

2021. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha nagyon nincs más akkor egy menetre hátulról 😀😀😀
2021. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Egyértelműen nincs ilyen a felsoroltak közül.


Csak a személyiség számít.

2021. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyedül a dohányzást nem tudom tolerálni. Ami egy hölgy alakját illeti: én mindig is úgy voltam vele, hogy nagy kofferbe jó pakolni.
2021. márc. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!