Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okos férfiak, ti tudnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos férfiak, ti tudnátok egy életen át tartó, boldog párkapcsolatot kialakítani egy nagyon buta (szellemileg alacsonyabb kapacitással megáldott, nem szimplán műveletlen) nővel, úgy hogy közben hűségesek maradtok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 11:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Akit nagyon butának gondolok nem akarok kapcsolatot, hiszen akiről így vélekedsz, nem tartod egyenlő partnernek. Hogyan tudnál bármilyen társaságba menni vele? Vagy eldugod otthon, mint egy ékszerdobozt?


Inkább úgy fogalmaznék, hogy tudjunk sok mindenről beszélni, érezzem lelki támogatását, legyen józan paraszti esze, vonzódjak hozzá. Diplomái száma nem érdekel, csak keressen annyit, amiből megél.

2021. ápr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég kiábrándító tud lenni a tudatlanság. Pár hónapja megismerkedtem egy csajjal, minden szépen indult, volt kémia, összhang, minden. Aztán elkezdett kibújni a szög a zsákból. Jöttek a kérdések, hogy ''tényleg léteztek dínók, meg az igaz, hogy voltak emberek az űrbe?''...még az a szerencse, hogy nem kérdezett rá, valóban lapos-e a föld, mint azt sokan hiszik. Számomra ezek kiábrándítóan hatnak, de mégis van ebben a lányban valami ami engem vonz.
2021. ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki olyan párt választ aki számára nem partner, az nem okos. Lehet, hogy valami területen kiváló az illető, de nincs meg a magához való esze. Ki tudja elviselni, ha a másik ostoba sorozatokat üvöltet a nappaliban, vagy el kell vegyülni az egyszerű, felszínes gondolkodású emberekből álló baráti körével? Aki ezt nem tudja átgondolni, előre látni, az nem okos.
2021. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 omba ***** válasza:
100%

A kérdés igényes megfogalmazása alapján annyira nem vagy te buta, nekem nem baj, ha nem vágod a kvantumfizikát.

Gondolom, "okos" vagyok, mert egyetemen tanítok, de az "egy életen át tartó, boldog párkapcsolat" projektbe már belebuktam, kétszer is.

Az egyik szintén okos volt, a másik nem annyira. Lehet, nem attól függ.

2021. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem nagyon sotet akkor valoszinu lehet vele egyutt elni, de sem az okossag sem a butasag nem garancia az eleten at tarto boldogsagra, husegre. Ez nem ilyen egyszeru foleg nem egytényezős dolog es ki sem szamithato, kitudja mi lesz, lehet hogy jo minden aztan jon egy soha vissza nem tero alkalom, Bruce Willis szemelyesen es akk hat sajnalom, nem leszek huseges:D

Egy okos nő

2021. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy nagyon idegesítő ha valaki mindenre visszakérdez meg minden viccet magyarázni kell neki.
2021. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Persze csak jol kufircoljon
2021. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!