Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a nőgyűlölő megállapításról ?

Figyelt kérdés
Az incel, soviniszta stb. oldalakon szokták hangoztatni, hogy a férfiaknak kevésbé van szükségük nőkre, mint a nőknek férfiakra, ezért a férfiak nő nélkül is teljes életet élhetnek, a nők viszont férfiak nélkül nem. Mi a véleményetek erről ? Szerintem pont azoknak lenne szükségük női jelenlétre, akik ezt hangoztatják, de nem sikerül nekik összehozni, és ezért ezzel hitegetik egymást.
2021. ápr. 3. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Én inkább visszakérdeznék, hogy ha egyszer nő vagy akkor minek olvasol incel oldalakat? Azon kívül hogy felba$zod magad rajta sok értelme és haszna nincs.
2021. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem mindkét nem tökjól ellehet egyedül. Attól függ mi a teljes élet?

Ha egy férfi nem szeretne gyereket, elég magas a fizetése, érzelmileg felszines, akkor nincs szüksége barátnőre, feleségre. A nők általában érzelmesebbek és igénylik. De persze vannak kivételek, akik ugyanolyan jól elvannak egyedül mint mi.

2021. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Mindkét nemnek szüksége van a másikra.


A nőgyűlölő megállapítások mögött azonban gyakran a frusztráció húzódik meg. Ezek az emberek viszont ahelyett, hogy arra fecsérlik az idejüket, hogy a nőket szekálják, inkább gondolhatnának arra, hogy meg kellene változniuk. Aztán megtenni az ehhez szükséges lépéseket.

2021. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Ez ugyanaz az önvígasztaló élethazugság, mint az, hogy a 20-on éves szüzek majd 30-40 évesen nagy alfák lesznek, a 20-on éves szép lányok meg majd sírva fognak könyörögni a kukijukért. 😂
2021. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

#20


Az élet sokmindent tartogathat. Szerintem lehet egy huszonéves szűzből később egy alfa férfi (ha tesz érte), ahogy szerintem egy huszonéves alfából is lehet egy lecsúszott, alkoholista alak.

2021. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem is mondtam, hogy ez lehetetlen, de az a gyerekes bosszúvágy, hogy majd akkor jól lealázza a nőket, mert korábban biztos szemetek voltak a férfiakkal, ez nevetséges.
2021. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Mindig jót röhögtem, hogy pont azok a kis nyomorék, életképtelen sz.arok osztanak ilyeneket, akik a férfiak alját képviselik. A legtöbbnél sokkal többet teszek le az asztalra nőként és szingliként is érdekesebb, élvezetesebb életem volt. Van párom, de soha nem a szükség vitt rá, hogy legyen, hanem a szeretet.

Nem igazán akarok gyereket, nem szorulok rá senkinek a pénzére, tudom menedzselni az életem egyedül, már mi a retekért lenne nekem szükségem férfire a teljes élethez, miért szorulnék rá?

Inkább meguk az incelek (nem a férfiak, az incelek) képtelenek teljes életre nő nélkül, hisz ők gyártják az egyre begolyózottabb elméleket, ők tennének meg mindent a pináért, és közülük kerülnek ki azok a nyomorékok, akik csomó pénzt adogatnak semmit nem csináló női steamereknek Twitch-en abban reménykedve, hogy hátha egyszer találkozhatnak velük élőben mert jó sokat donate-eltek.

2021. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nos, a helyzet pont fordítva van. Etzt bizonyítja az itteni rinya áradat is.
2021. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

#6


Úgy vélem, hogy aki hosszúból akar alfa lenni, az soha nem lesz az. Mert a kisugárzása el fogja árulni, hogy gyűlöli a nőket, amit azok megéreznek majd. Az lesz alfa férfi, akinek békesség van a szívében.

2021. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%

Femináci oldalakat miért nem olvasgatsz, szerinted az ottani szörnyellák miről hadoválnak reggeltől estig?

Hogy nincs szükségük férfira, sőt, férfit se akarnak látni az életben soha, mindenhova nőket, politikába, vezetőségbe, stb....

Ehhez képest jössz evvel a nőgyűlölő fszsággal, ami a femináci agymenéseknek a milliomod ezreléke...

2021. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!