Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a nőgyűlölő megállapításról ?

Figyelt kérdés
Az incel, soviniszta stb. oldalakon szokták hangoztatni, hogy a férfiaknak kevésbé van szükségük nőkre, mint a nőknek férfiakra, ezért a férfiak nő nélkül is teljes életet élhetnek, a nők viszont férfiak nélkül nem. Mi a véleményetek erről ? Szerintem pont azoknak lenne szükségük női jelenlétre, akik ezt hangoztatják, de nem sikerül nekik összehozni, és ezért ezzel hitegetik egymást.
2021. ápr. 3. 13:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%

10


Mintha a nőgyűlölő maszlagnak ez lenne a csúcsa... :'D Annak is a milliomod ezreléke.

Főleg, hogy a fajtájuk még a normális gondolkodást (egyenrangúság) is férfigyűlöletnek érzékeli.

2021. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%

NŐKÉNT "annyira" van szükségem férfira, hogy egy nőbe vagyok szerelmes, és vele vagyok kapcsolatban. Ennyit erről.

A fusztrált kisfiú, akiknek életükben nem volt nőjük, soha le se szarta őket senki és nem is fogja, ők hangoztatnak hülyeségeket. De hiába gyűlölködnek mert este ugyan úgy nő nélkül, és ugyan olyan szerencsétlen pancserként fekszenek le aludni!

2021. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!