Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy férfit megtartani?

Figyelt kérdés
Sok könnyűvérű nő mellett akik félrelépnek kitartanak, futnak utánuk, mint egy pincsi kutya, én meg hiába teljesítettem sok mindent (de azért nem mindent), engem mégis otthagynak. A mostani barátomat szeretném megtartani, de pl. nem szexelek vele mikor ő akar, hiába én is akarok, hátha ez bejön.
2021. ápr. 3. 13:46
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
41%
Hàt, pedig üres zacskó, teli has...
2021. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Viselkedj nőként.
2021. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Kaja, szex, hallgatás!
2021. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

"nem szexelek vele mikor ő akar, hiába én is akarok, hátha ez bejön"

Ez nem fog bejönni, ezzel az ellenkezőjét éred el. Ha te is akarod, mégis miért utasítod vissza? Ettől nem fog melletted maradni, ez biztos.

2021. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem megtartás, hanem játszmázás. Ennek egy normális kapcsolatban nincs helye.

Rosszul közelíted meg a dolgot. Egy kapcsolat nem a megtartásról szól. Aki tényleg téged akar, annál nem kell azon gondolkodni, hogy jaj csak le ne lépjen. Te nem a lényegre koncentrálsz, hogy szeress és szeretve légy, hanem erre.

2021. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Alap, hogy ne játszmázz. Szerintem tök mindegy mit csinál az ember, a természetéből fakad, hogy megmaradnak mellette vagy sem.Persze ha komoly kapcsolatról beszélünk.
2021. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

"nem szexelek vele mikor ő akar, hiába én is akarok, hátha ez bejön."


Ezzel garantáltan azt éred el h ahhoz megy akit könnyen megkap. Játszmával mindent csak elrontani lehet

2021. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Ne csicskulj be, add önmagad, ne stresszelj, ne játszmázz, csak próbáld élvezni a dolgokat. Akinek ez így nem jó, az lelép. Egyszer úgyis megtalálod azt, aki kitart melletted.
2021. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
HA nem szexelsz vele amikor ő akar, mindössze azért mert taktikázol akkor megérdemled ha lepattint.
2021. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem szexelek vele mikor ő akar, hiába én is akarok, hátha ez bejön."

Ha én ezt megtudnám tuti elhagynálak.

2021. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!