Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy férfit megtartani?

Figyelt kérdés
Sok könnyűvérű nő mellett akik félrelépnek kitartanak, futnak utánuk, mint egy pincsi kutya, én meg hiába teljesítettem sok mindent (de azért nem mindent), engem mégis otthagynak. A mostani barátomat szeretném megtartani, de pl. nem szexelek vele mikor ő akar, hiába én is akarok, hátha ez bejön.
2021. ápr. 3. 13:46
1 2
 11/13 anonim válasza:
77%
Egyszerűen csak érezzétek jól magatokat egymás mellett és mindig légy önmagad, ne akarj mindenbe belekötni, ne akard a tulajdonodként kezelni, egyszerűen hagyd, hogy neki és neked is legyen egy kis magánéletetek, hogy ne egymástól függjön a boldogságotok, hagyd, hogy férfinek érezze magát melletted és te pedig viselkedj nőként. A szexről pedig az a véleményem, hogy az tud csak igazán a másikhoz láncolni a jó szexuális élet. Persze ez csak az én véleményem.:)
2021. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem lehet megtartani. Mindenki szabad ember. Ezert labtorlobe is lemehet valaki, nem lesz kozelebb. Vagy marad, vagy nem.
2021. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Láncokkal és korbáccsal🤣
2021. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!