Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon csak rosszindu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon csak rosszindulat van? Feltettem két kérdést, a különböző szemszögekből. Hogy lehet, hogy ennyire ellentétes válaszokat kaptam?

Figyelt kérdés

Egyik kérdésemben, mint "ex" adtam elő egy szituációt.

A másikban, mint az "újabb nő" a férfi életében.

Hogyan lehet, hogy amikor az "exként" tettem fel a kérdést akkor mindenképp azt írtátok engem biztosan nem szeret, de amikor az "új nőként" akkor meg azt, hogy engem nem és az exet igen.


Akkor itt nincs őszinte tanácsadás, csak rosszindulatú válaszok?


2021. ápr. 3. 16:44
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Természetesen, itt a két kérdés.

Egyébként a kérdésem még mindig áll, ha valaki akar érdemben is válaszolni.


De a kérdésem fő lényege, hogy az emberek többsége aki ezen az oldalon tölti az idejét őket frusztráltság vezérli? Itt élik ki?

2021. ápr. 3. 17:10
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
Egy netes oldal nem a mennyország, ugyanúgy sok rosszindulatú, buta, kárörvendő, stb. ember van itt is, mint a valóságban. Fordítva is igaz, ahogy a valóságban vannak segítőkész, értelmes, megértő emberek, úgy itt is akad belőlük.
2021. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%

Elolvastam a kérdéseket, a válaszokat nem.


Szerintem nem az új csaj szemszögéből írtad ki, teljesen hülyének tünteted fel, azért húzták le őt is. Az első szemszögből korrekten írtál, de ott sem egy észlény a csaj.


Igen, mindkettőben ostoba a csaj, jó hogy lehúzták a válaszokkal, a pasi meg szemét.


Korrekt válaszok: Aki mással van, az nem szeret téged. Aki az exéhez megy vissza, az szerethetett téged(nem szerelemmel), vagy nem, ez sosem lehet biztosan tudni, de ha foglalkoztat a szr alak döntése, akkor pont hozzávaló vagy.


Senki sem szereti az ostoba kérdéseket.. Az első 10nél még kedves vagy, az xedik után meg eljön az a pont, ahol már nem maradt több kedvesség és csodálkozol azon, hogy élhetsz ilyen egyszerű felnőtt emberek gyűrűjében..


Akármelyik is vagy EGYIK csajt sem szerette őszintén a srác, akit nagy ívben el kell kerülni, bizonytalan és kavarós..

2021. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
72%

Na elolvastam mind a kettőt. Felteszem te az "új" barátnő vagy, aki nemrég szakított vele, de most hiányzik és féltékeny vagy, hogy visszament az exéhez. Lehet ez is a célja vele. Ilyen kérdésekben nem nagyon lehet jó válaszokat adni. Azt tudom elmondani ami az én feltevésem, az pedig leginkább belőlem származik nem abból a pár sorból, amit leírsz mint expozíciót.

Ha többet beszélnél a helyzetről, a pontos dialógusokról köztetek, akkor közelebbit lehetne erre írni, de így tényleg egy képzeletbeli dologra válaszolok, amit te elkezdesz mondani és én tovább gondolom és kitöltöm a lyukakat benne.

2021. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkét kérdésedre a kérdésre megfelelő választ kaptál.
2021. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
35%

Itt nem a válasz hasznosságát értékelik, hanem azt, hogy mennyire áll közel a pontozóhoz.


"Melyik szín a kedvenced?"

- Piros


le vagy pontozva, mert a pontozó a kéket szereti. Na, kb. ennyi az oldal objektivitása.


Vagy eleve a kérdésre támadó válaszok érkeznek, ha ezekre válaszols, csak olaj a tűzre.


Vagy ha válaszolsz, akkor beléd áll valaki, majd már nem is az eredeti kérdésről szól az egész, hanem egó csörtévé alakul át.


95%-ban általánosítások tömege mindkét oldalról, mert éles határvonallal lehet elválasztani a férfi és a női oldalt. Ha támadod a nőket, akkor 99%-ban lehúznak, ha a férfiakról állítasz vmi negatívat, akkor nagyon valószínű hogy felpontoznak.


Ha leírod a szokásos mű optimista "beszéljétek meg", "adj időt neki", "válj el" tanácsokat az jó. Ha saját tapasztalataidat leírod, de szembemegy ezekkel, lepontoznak.


Gyakorlatilag az itt flangáló emberek többsége bevallottan vagy burkoltan lelki sérült valamilyen szinten, magányos, depressziós, elvált, kövér, sikertelen, csúnya stb., vagy ezek tetszőleges kombinációja. Őszinte pontozást ne is várj, tökéletesen hozza a fb szintet, sőt még meg is fejeli. A fú csapásirány az irigység, az egó, persze mivel anonym az oldal, így mindenki annak képzeli magát, ami lenni szeretne. Bulvár szint alja az oldal. Itt az a baj hogy a 20 körüli generáció képviseli magát döntő többségben, így akár egy komoly családi, párkapcsolati kérdést megvitatni szinte lehetetlen. Én már írtam direktbe olyat, hogy csak olyanok válaszoljanak, akik minimum 15 éve házasok, erre szét offolták a kérdésemet, persze személyeskedő, vádaskodó válaszokkal. Egy 20 éves és egy 40 éves élete szinte semmiben sem hasonlít, de a fiatalbb generáció ráhúzza a saját életét olyanra, amiről gőzük sincs. Ez is csak egy példa volt.


Szerintem a gyk ezen fóruma inkább csak egy dühöngő, ahol az emberek leeresztik a gőzt, kedvükre trollkodnak. Na meg sok kérdés is csak trollkodás, ha komoly akkor itt jelezném, hogy ezen fórum a legalja az egész gyk-nak.


Ne is erőlködj konstruktív válaszokkal akkor, ha szókimondó vagy. Itt azt nem lehet. Vagyis lehet, de hát itt sokan a %-ra hajtanak, ha te nem, akkor bármit írhatsz bármiről.

2021. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%

Ami t #16 írt... "Itt nem a válasz hasznosságát értékelik, hanem azt, hogy mennyire áll közel a pontozóhoz.


"Melyik szín a kedvenced?"


- Piros


le vagy pontozva, mert a pontozó a kéket szereti. Na, kb. ennyi az oldal objektivitása." az sajnos így van így sokszor teljesen feleslegesek a válaszok...

2021. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanmár, a legtöbben azt pontozzák, amivel egyetértenek, nem a hasznosságot.. Ez lényegtelen, el kell tőle tekinteni, attól ez még egy korrekt anonim válaszolós-kérdezős oldal, egyedül néhány trollt kellene tiltani, akik poénkodnak.


Ez a szavazás jó ötlet volt, mert így az egyetértést ki lehet fejezni szavazásnál egy gombnyomással, nem kell 500 igen egy válasz alá..

2021. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is elolvastam a kérdést (a válaszokat nem), de most őszintén. Szemszög nélkül: van egy pasi, aki az exe után nekiáll bőszen csajozni, eggyel összejön, a csaj dobja, könyörög, nem sikerül, szalad vissza az exhez. Szerinted kit szeret? Csak mert szerintem egyiket sem, csak egy bizonytalan, kapcsolatfüggő valaki, aki rohangál vonyítani az ajtók elé, hátha beengedik.
2021. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Az sokat számít, hogy írod ki kérdést, ha bekopizod meg mondjuk mi van
2021. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!