Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ribi vagyok, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ribi vagyok, ha nem teszem ki facebookra, h van barátom és ha rámírnak, válaszolok?

Figyelt kérdés
Van barátom. Vírus alatt halálra unom magam időnként, mert sehová sem mehetek, így chattel ütöm el az időt. (a barátomnak nincsenek nagyon hobbijai, ezért vele nem sok közös programom van. )Időnként rámír 1-1 fiú, akivel szoktam chatelni, ami általában 2-4 hétig tart. Ha több, mint 1 hónapig chatelünk, mondom nekik, h van barátom, de szerintetek baj, h chatelek velük így? Szerintem ők is unatkoznak és azért írnak. Vagy ha ismerkedni akarnának, rákérdeznének, h van barátom, nem?

2021. ápr. 5. 00:37
A kérdező szavazást indított:
Igen az vagy
Nem, sokan ezt csinálják
Passz
47 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem gáz, csak ne titkold
2021. ápr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
A chatelés nem lenne önmagában baj, de az már baj, hogy valószínűleg szemét vagy. Gondolom nyilván azért nem árulod el, hogy van barátod, mert felmerül olyan téma is a többi sráccal aminek nem kellene ergo ezzel szemét vagy a barátoddal szemben és a többi sráccal is, hogy hitegeted őket.
2021. ápr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A barátom tudja, h chatelek velük. Azt is tudja, h sosem hagynám el és sosem csalnám meg. Tényleg nem. Egyszerűen élvezem megismerni az embereket és sajnos én barátként tekintek rájuk, de ha ezt egyből megtudják, sokszor tovább állnak. Senki sem akar lányokkal barátkozni, vagy szexet, vagy kapcsolatot akarnak... Az a kevés ember, aki pedig szívesen marad csak a barátom, azokkal szoktam chatelni, mémeket küldeni egymásnak, beszámolni a gamelésünkről stb
2021. ápr. 5. 00:58
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Az utolsó részben le is írtad miért kéne kiraknod, hogy elkerüld azokat akik többet akarnak mint barátság. Ha valaki csak barátkozni akar nem fogja érdekelni hogy van-e barátod vagy sem. Szerintem eléggé szemét játszogatni srácokkal így. Én általában nem bánom hogy csak barátok legyünk egy lánnyal (elég sok lány barátom van), de ha nem mondják el a beszélgetés elején (vagy ebben az esetben előtte jelezve) én is tovább állnék.
2021. ápr. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Majd ha pervezio, send nude lesz, akkor leszel az.
2021. ápr. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Csetelj lányokkal.
2021. ápr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Ribi, ráadásul még a barátoddal mindketten kva unalmas emberek vagytok. El is mondtad, hogy neki nincs hobbija, de valószínűleg neked sem túl sok, ha képtelen vagy otthon elütni az időt értelmesen. Mások olvasnak, tanulnak, edzenek, filmeznek. De még egész nap céltalanul netezni is jobb lenne, mint fiúkat átb@*szni. Arról nem is beszélve, hogy a saját bevallásod szerint is unalmas sz@r párod mellett maradsz, pedig aki fiúk rád írnak lehet van köztük a barátodnál jobb pasi is.
2021. ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

"Vagy ha ismerkedni akarnának, rákérdeznének, h van barátom, nem?"


Nem, mert ha nincs kiírva akkor mindenki azt feltételezi, hogy nincs. De majd ezt is visszakapod később az élettől. Ismerkedsz majd egyszer egy fiúval szingliként, lefekszetek, aztán kiderül van barátnője. Erre ő azt mondja "Minek mondtam volna el? Hát nem kérdezted"

Szerencsére ahogy most játszol a fiúkkal úgy játszanak majd egyszer veled is.

2021. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
azok a fiúk nem barátkozni akarnak és ezt te is tudod az a legnagyobb baj .
2021. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem teljesen mindegy, hogy kiteszed Facebookra, hogy van barátod, vagy sem. Én férjnél vagyok, férjezett nevem van. A pasikat pont nem érdekli ez. Simán ráírnak xynéra, és már küldik is a farkukat. Szóval szerintem nem vagy ribi, főleg azért nem, mert a pasid tud mindenről.
2021. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!