Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgoznád fel, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoznád fel, h a volt barátod megkéri az új barátnője (aki miatt téged otthagyott) kezét? (1 év járás után)

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 18:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

talán igazatok van, főleg h eddig nem is érdekelt a pasas de pár hete megtudtam ezt és azóta dühöngök. Nem vagyok normális..

Használt babakocsi! előbb még egy várandós lányra buktál..

2010. aug. 20. 18:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Attól még érdeklődhetek felőled, nem? :D
2010. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam kérdezni én is :)

Úgy látszik még keresi az igazit ő is :)

2010. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szabina? :))))
2010. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
bonyolult volt a kapcsolatunk, mint azt írtam 1 évig voltunk együtt és utána szakítottam vele, de visszakönyörögte magát(akkor kellett volna észnél lennem) és rá pár hétre elmondta, hogy van egy nője. Ezek után bár végül ő hagyott ott, szívesebben mondom azt, hogy én szakítottam, mivel elvileg az volt.Ennek fél éve, és nemrég megtudtam, hogy már házasodni készül
2010. aug. 20. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!