Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők 30 felett miért sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők 30 felett miért sokkal szebbek, igényesebbek külsőre férjeiknél?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyat látni hogy csinos, vonzó, jó alakú 30-as nőknek ilyen nagyon szakadt, lepukkant férjük van.


Fura, pufi arc, pocak, vágatlan haj, ápolatlan borostás pofa, bárgyú tekintet.


Akkor még megdöbbentőbb ez mikor a nőn még az is látszik hogy rendszeresen sportol, és kiderül a férje is, mégis a férjén mintha semmit nem javítana a sport.


Ez miért van így?



2021. ápr. 5. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Tavaly a strandon pont én is ezen gondolkodtam. És még a férfiak hiszik azt, hogy egyre vonzóbbak, a nők pedig megcsúnyulnak a korral.

Persze bőven van ellenpélda is, amikor a nő hagyja el magát.

2021. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Ezt én is megfigyeltem, sok 2-3 gyerekes anyuka barátnőm sudárabb, mint én 0 gyerekkel, a férjeiknek meg Orbán Viktoros szabályos kerek strandlabda belük van.
2021. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Rengeteg igénytelen és lusta férfi van, ez az igazság. Nők többségének, ha nem akarnak egyedül maradni, akkor ezek közül kell választani. Aztán kénytelenek olyanokat írni akár ezen a fórumon is, hogy nekik az aputest jön be. Nem az jön be neki, csak ez jut...
2021. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk is ez van, pedig én 4 évvel idősebb is vagyok a férjemnél.


Én naponta sportolok, diétázom, alszom. Ő ezek közül egyiket sem, és ez nyomot hagy.


Engem nem zavar, hogy kettőnk közül én vagyok a szebb:)

2021. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Mert a pénz érdekli a nőket. És ha van pénze lehet 1 ork is az illető akkor is megadják magukat. Baránőknek hívott bérlett házi kur.vák.
2021. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

Mert a férfiak egész nap gürcölnek. Sógorom reggel ötkor kel, délután négykor végez a munkával, túlórát is vállal, aztán még házat is épít, betonoz. Emellett nincs idő arra, hogy saját magával foglalkozzon ilyen szinten, pedig régebben izmos és szikár volt.

A "nők megcsúnyulnak a korral" pedig onnan ered, hogy a nőknél létezik a menopauza, amit lehetetlen elkerülni, és ami után már csak nagyinak vagy macskás néninek jó a nő, de azért előtte is necces a gyerekvállalás "idősebben", gyakoribbak a komplikációk. A férfiaknál ilyen nincs, ott az "aggastyánodásért", az aputestért az élethelyzet, az életvitel, a nemtörődömség a felelős, és persze sokszor a szerencsétlen genetika. De azért egy férfit lehetséges egy jó "oldtimer" szintjén karban tartani. Én tudok olyan fasziról, aki van vagy hetven éves, de az állása olyan jól fizet, hogy ráér az önkarbantartásra, mindig huszonéves meg kora harmincéves női vannak, akikkel rendszerint összehoz 4 gyereket, és most is ebben van. Volt már skandináv és néger nője is. Szerintem 110 éves korában az x. fiatal friss nőjébe történő gyermekbeültetése után fog örök álomra szenderülni.

2021. ápr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is van több házas férfi a környezetemben, aki a gyerek(ek) után úgy gondolta, hogy a feleség úgysem tud lelépni, innentől mehet az eltunyulás.
2021. ápr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Nem kell általánosítani. A feleségem közel annyi kiló, amennyi én vagyok. 48 éves vagyok és egy héten minimum 4x sportolok, nem iszom alkoholt soha, nem dohányzok, odfigyelek mit eszek meg és mennyit. Az asszony viszont szereti a sört, meg is iszik napi egy-két dobozzal, nem mozog, nem figyel magára, meg is látszik rajta.

Mielőtt leoltanak itt, megjegyzem, hogy résztveszek a háztartásban és a gyereknevelésben is.

2021. ápr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Jobban vigyáznak magukra, tudják, hogy pulya mellett is még előttük az élet.
2021. ápr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem mindegyik szebb, csak amelyiknek nem kell halálra dolgoznia magát mert van sok pénz a háznál és mellette a testével is tud foglalkozni.
2021. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!