Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az egyedülá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az egyedülálló nőket sokan még ma is elítélik, lenézik? Mert lehet, hogy valaki csak igényesebb, válogatósabb, nem alkuszik meg, azért nincs párja.

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem felesleges elítélni, mert egyedül van. Ettől függetlenül a túlzott igényesség oda fog vezetni, hogy lemarad sok mindenről. Emiatt sajnálom, aki harmincévesen is az igazit keresi és tovább válogat.
2016. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Én azért vagyok hajlamos lenézni ezeket a nőket, mert:

1.Általában eléggé magasan vannak az igényeik, amivel az a baj, hogy nem néznek tükörbe.

Komolyan oda vannak maguktól, mert diplomások, na meg mert nem kínaiból öltözködnek.

Ez már szerintük alapja lehet annak, hogy nekik minimum egy menő vállalkozó legyen a párjuk.

Aki persze majd úgy fog ugrálni, ahogy ők gondolják.

2.Abszolút nem alkalmasak családalapításra, ha egy hétvégét otthon kell tölteniük, akkor már remegnek.

Szal ha lenne is jelentkező, az is hamar felméri, hogy mindenre jó ez is, csak kapcsolatra nem.

2016. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Sokan hiszik még azt, hogy egy nőnek az KELL, hogy legyen az életcélja, hogy összejöjjön vkivel, és és szüljön gyereket meg legyen háziasszony... ha már más is ennyire érdekli, akkor karrierista p.csa (ugyanabból a férfi verziónak meg mindenki a talpát nyalja, ugye). Pluszban pont ezért ne is válogasson, mert fogadja el az 1. vagy a 2. pasast, aki érdeklődik iránta, mert majd csak megszereti, ne legyen "válogatós" (kizárólag pejoratív értelemben). És ugye amelyik nő nem nagyon ronda vagy igénytelen, azt előbb-utóbb úgyis megkörnyékezi vki. Így aki mondjuk 28-30 évesen szingli, és nem ugrik az első pasas karjaiba, az "hú, de nagy igényű, mekkora arca vab". És itt most nem feltétlen olyan igényekről beszélünk, hogy pénz, kocsi, izmok... hanem kémia vagy belső jó tulajdonságok is akár.
2016. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
tehát, akinek van párja, az nem igényes? :)
2016. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Én nem tudom, hogy sokan miért nézik le. Én csak a magam nevében tudok beszélni: férfiként sokkal jobban tisztelem azt a nőt, aki inkább egyedül van, minthogy csak azért belemenjen egy erősen kompromisszumos kapcsolatba, mert telik az idő.


Az a legrosszabb, ha csak azért kiegyezik a "ló helyett a szamárral" mert nem akar egyedül maradni. Személy szerint kiráz a hideg, hogy férfiként egy ilyen nővel legyek együtt.

2016. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki lenézi ezeket az egyedülálló nőket, az vagy úgy képzeli, hogy a nőknek a család legyen a karriercélja, vagy olyan pasi, aki nem túl sikeres a nőknél, és dacból a nőket hibáztatja.

Abba az ilyen másokat lenézők bele sem gondolnak, hogy mondjuk egy nőnek is lehetett nehéz sorsa (függetlenül attól, hogy mennyire mutatja ezt mások felé), amit talán csak 30-as éveire tudott rendezni, és ez akadályozta abban, hogy tartós párkapcsolata lehessen.

2016. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem nézem le őket de nem is értem meg. Számomra a párom ès a családalapítás termeszetes folsamat. Aki ez ellen van annál bajok vannak. Testvérem is ilyen. Nagyon rossz a természete. Én már a kapcsolatot sem tartom vele. Jobb hogy nincs férje se gyereke. Viszont ha vki olyan mint ő... igaz, maradjon egyedül...
2016. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Aki ez ellen van annál bajok vannak." - oké, és mi alapján feltételezed, hogy egy nő azért van egyedül, mert ezek ellen van, és nem azért, mert így alakult az élete, és ez volt a legkisebb rossz, amit választhatott?
2016. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
7-es, nem mindegy, hogy vki egyáltalán nem akar családot, vagy nem az első jöttmenttel akar...
2016. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Nagyszüleim közül pl nagypapám alkoholista volt. Rendőrnyomozóként dolgozott, mamám pedig bankban. 25-21 évesen házasodtak össze, anyukám 3 évvel később született.

Papámnak ezután lettek gondjai az alkohollal, közel 5 éven keresztül. Nagymamám mégis kitartott mellette. Papa nem bántotta őket, vagy ilyesmi, egyszerűen csak piált akkor sokat. Nagy nehezen sikerült rávenni a családja, barátai és felesége által hogy menjen el elvonóra (ami akkor elég más volt 1965-70-ben, mint ma). Sikerült leszoknia nagy nehezen és azóta sem iszik. Most éppen 82 éves és elég jó állapotban van szellemileg és fizikailag is.


Engem az zavar a mai (velem egyidős generációk) felfogásában, hogyha baj van a párunkkal, a másikkal, akkor sokkal könnyeben dobjuk őt el, mint ahogy azt a régebbi generációkban tették. "Majd lesz másik" vagy "Majd jobb lesz egyedül". És ennyi. És sokszor biztos van, hogy tényleg javíthatatlan a másik ember, de erre a következtetésre az emberek manapság túl könnyen és túl egyszerűen jutnak. "Valami baja van? Akkor hagyjuk ott a fenébe." Miközben kismillió alkalommal menthető lett volna a kapcsolat, ha igazán akarták volna. Sokszor már minimális vagy közepes méretű hibákat sem tűrnek meg az emberek a másikban, miközben a "tökéletest" keresek, ami ugye nem létezik, vagy inkább csak 100-ból 1 ember számára és nem képesek elfogadni a valóságot.


23/L

2016. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!