Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Elég sokáig voltam egyedül. Ekkor volt néhány alkalmi kapcsolatom, de jobbára egyedül voltam. Ezalatt rájöttem, hogy engem nagyon be tud indítani a szexchat. Így néha csináltam ilyet. Ilyenkor max képküldözgetésig mentünk el.

Azóta közben lett párom, akit szeretek, de ha napokig nem találkozunk, akkor vágyom a szexchatre is. Vele nem lehet, mert mondta h őt nem izgatja.

Eddig még nem mondtam el neki, h engem nagyon, de valahogy szóba került, és ő mondta h "fújj"

Megcsalásnak vennétek, ha a párod ilyet csinálna? Természetesen idegenekkel, és arc nélkül.

Pl mintha itt történne


2021. ápr. 6. 18:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
54 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Te mit szólnál, ha a párod idegen r.ibancokra verné élőben? Szerinted megcsalás lenne?
2021. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Az a megcsalás, amit a párod annak gondol. Itt hiába írja 99 ember, hogy szerinte nem az, ez nem garancia arra, hogy a párod nem fog kidobni, ha rájön. Vele tisztázd a határokat.
2021. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Ha csak írogat vagy olvassa nekem valahogy ne tűnik megcsalásnak!
2021. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Akkor lenne az ha ismerkedésre is lenne esély rá személyesbe átvinni.
2021. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tudta nélkül csinálod igen az
2021. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én annak venném. És szerintem a párod is, már legalábbis a "fúj" reakciójából én erre következtetek.
2021. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a konkrét szexet veszem megcsalásnak, ez nem az, de ez nem azt jelenteni, hogy elfogadnám a helyzetet.
2021. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mert egy másik személlyel izgatjátok egymást szexuálisan,hiába nem történik fizikai érintkezés.
2021. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Egy kapcsolatban a megcsalás az, amiben megegyeznek a felek. Te bátran elmondanád ezt a párodnak, és biztos lennél benne, hogy ez neki így megfelel, és semmi problémája nem lenne a dologgal? Ha igen, akkor nem megcsalás, de akkor is jobb nyílt lapokkal játszani. Ha nem, akkor igen, egyértelműen megcsaltad, mert olyasmit tettél a háta mögött, amibe nem menne bele, és nem tart elfogadhatónak.
2021. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Jogos amit a 9es ír. A megcsalásban benne van a "csalás". Azért csalás, mert elárulod a közösen felállított szabályokat.

Nekem ez beleférne és nem venném túl komolyan, de nem velem vagy kapcsolatban és nem velem hoztál szabályokat. 🤷🏻‍♂️

2021. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!