Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Elég sokáig voltam egyedül. Ekkor volt néhány alkalmi kapcsolatom, de jobbára egyedül voltam. Ezalatt rájöttem, hogy engem nagyon be tud indítani a szexchat. Így néha csináltam ilyet. Ilyenkor max képküldözgetésig mentünk el.

Azóta közben lett párom, akit szeretek, de ha napokig nem találkozunk, akkor vágyom a szexchatre is. Vele nem lehet, mert mondta h őt nem izgatja.

Eddig még nem mondtam el neki, h engem nagyon, de valahogy szóba került, és ő mondta h "fújj"

Megcsalásnak vennétek, ha a párod ilyet csinálna? Természetesen idegenekkel, és arc nélkül.

Pl mintha itt történne


2021. ápr. 6. 18:27
1 2
 11/12 Fsms ***** válasza:
Miért nem sex chatelsz a barátnőddel? Lehet még a kapcsolaton is sokat dobna.
2021. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha már képküldés is van, szóval tudod kivel chatelsz, nem csak egy fantommal, aki valójában a fantáziádban él, áll össze, akkor már megcsalás.

Ha csak írás van, akkor még nem megcsalás, de egy kapcsolatba akkor sem fér bele.

Szerintem.

2021. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!