Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Ezt mindenki másképp látja, csak kíváncsi vagyok mások véleményére.

Tehát csókolóztunk egy lánnyal (aki egyébként a barátnőm egyik barátnője és ö kezdeményezte) és barátnőm számára ez már megcsalás.


2018. szept. 14. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Lenyegtelen, ki kezdemenyezte. Sajat akarat nelkuli babu vagy?
2018. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Számomra is megcsalás.
2018. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás.. Neked hogy esne?:D
2018. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Én sem csókolózom idegen férfiakkal. Nem tudom mit szólna hozzá a férjem itthon..de az tuti, hogy nem repesne, ahogy én sem.
2018. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez megcsalás.
2018. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez megcsalás. De igazából az számít, hogy a barátnődnek honnan kezdődik. Ezeket az alapszabályokat megbeszélitek a kapcsolat elején, és nincs félreértés.
2018. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen ez megcsalás, ugyanis a szex nem csak a dugásból áll... ellenkező esetben akkor mondjuk egy orális kielégítés sem lenne szex és megcsalás (?)...
2018. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... ha a barátnőd csókolózna egy barátoddal, akkor szerinted az megcsalás volna, vagy sem?

Mindenképpen árulás, méghozzá mindkét fél részéről, a baráttól is, és a partnertől is, ha belemegy. Értsd: a csókolóztunk azt fejezi ki, hogy te is viszonoztad, benne voltál. ha csak ő megcsókolt, te pedig az első megdöbbenés után levakartad magadról, az nem megcsalás, csak árulás a barátnő részéről a barátnője felé.


Hogy a csókot ki mennyire szigorúan veszi megcsalásnak, mennyire tartja megbocsáthatónak, az egyéni dolog. viszont ha valaki egy harmadik féllel csókolózik, akkor már nem lehet megbízni abban, hogy alkalomadtán nem menne ettől tovább is, tehát érzelmileg biztosan megcsalásként éli meg a partner.

2018. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 he84 ***** válasza:
Megcsalás.
2018. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!