Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért a pasi a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért a pasi a rossz ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy lánnyal, mind a ketten párkapcsolatban gondolkodtunk. Tetszik, nagyon jól érzem magam vele, jól el lehet vele hülyülni, intelligens. Egy a bibi, hogy nem vagyok belé szerelmes, ezért nem is tudom elképzelni vele hosszútávon. Neki persze rosszul esett, mert érzett már irántam valamit. De most én vagyok számára a világ legnagyobb patkánya, mert szerinte hitegettem. De erről szó sem volt. Párkapcsolatot kerestem, de vele nem jött össze. A szex meg kell és nagyon is jó volt, ezért nem küldtem el rögtön, hanem kiélveztük a lehetőségeket. Most ebben mi olyan rossz? Majd megtalálja ő is a szerelmet idővel.
2021. ápr. 8. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ismét egy provokatív kérdés, köszönjük. Úgy a századik ilyen az elmúlt hetekben.
2021. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

"ezért nem küldtem el rögtön, hanem kiélveztük a lehetőségeket"

Ez a probléma. Az lett volna a tisztességes, ha azonnal megmondod, hogy érzel, de így ő úgy feküdt le veled, hogy reménykedett egy párkapcsolatban.

2021. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Vagyis te szexpartnernek tekintetted őt, míg ő párkapcsolatban gondolkodott veled. Hmmm... Lehet hogy igaza volt azzal a rágcsálóval kapcsolatban...?
2021. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Te most csak trollkodsz vagy komolyan nem érted, hogy mi volt a problémája a lánynak? Nem az, hogy te nem lettél belé szerelmes, hanem az, hogy ezt direkt csak szex után közölted vele.
2021. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Persze hogy trollkodik. Hetente párszor kiírja ugyan ezt a kérdést, aztán röhög a válaszokon.
2021. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3%
...De ha egy nő használ ki egy férfit bármilyen téren, az totál természetes...még megemlíteni is rinya kategória....
2021. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem unod ezt újra meg újra kiírni? Igyál inkább egy sört, attól tuti jobb kedved lesz, mint a képzeletbeli nőid alázásától.
2021. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3%
Ilyenkor ne légy őszinte.
2021. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
lany meg szex meg parkapcsolat.. hogyne, incelkem, trollkodj csak, igy legalabb erezheted magad valakinek.
2021. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Helyesen cselekedtél. Egyenlőség van, nem csak nekik szabad lehúzni/kihasználni a másik nemet.
2021. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!