Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért nem engedi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám miért nem engedi hogy itt aludjon a barátom?

Figyelt kérdés
7hónaposak(lassan 8) vagyunk és nem engedi hogy itt aludjon:(
2010. aug. 20. 22:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ez ígyvan de akkor is félt
2010. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Valóban fiatal vagy egyébként még, szóval lehet, hogy igaza van anyukádnak. Én sem olyan régen voltam 15 éves (21 vagyok), tudom ilyenkor milyen rossz ha másnak lehet valamit neked meg nem, de tudod nem minden ilyen tiltás hülyeség. Ha ilyen idős lányom lenne én is elgondolkoznék megengedjem-e.
2010. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22:58 - :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
lol xD
2010. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én mindig próbálok normális válaszokat adni, de ez a 22:58 kész, sírok a röhögéstől :DDDDDD
2010. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

tudod, ez 1szülöi felfogás: ha nem alszanak együtt, akkor nem is lesz szex, és nem is lesz a lányom állapotos..ök igy gondolkodnak. én lassan 21 leszek, és anyummal még mindig ezen vitázunk. szexelni lehet mindenhol, nem muszáj otthon, föleg amikor nála alszom, mivel ö már saját lakásában lakik..de hát ez van..el kell fogadni..nem tudják felfogni, hogy mennyire csodálatos össze bújva a szerelmeddel elaludni, egymás karjában..

nem tudom hogy mit tegyél..én egyszerüen elhivom a pasim, és bejelentem itthon, hogy ma a vendégem lesz és itt alszik.anyum aztán pattog, de gyorsan lenyugszik..te 15 vagy, nem tudom, én majdnem nagykorú voltam amikor itt aludt nálam az akkori fiúm..beszélj anyuddal, meg kérdezd meg hogy mitöl fél, meg mondd hogy te miért akarod hogy ott aludjon, harcolj érte, mutasd ki hogy akarod, mert akkor látja majd meg, hogy mennyire fontos neked a fiú és hogy miért, mennyire akarod..sok sikert

2010. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
aztmondta hogy mert nem illik...
2010. aug. 20. 23:37
 18/24 anonim ***** válasza:
még nyár van..használdd ki..szervezz sátrazást hívj pár embert 2 sátor és a barátodat este becsempészed eggyikbe akiket hívtál a másikba te és a barátod:D
2010. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
azt se engedi h sátrazzak
2010. aug. 21. 00:08
 20/24 anonim ***** válasza:
Sokáig az én szüleim is ezt mondogatták. Részletesebben, azért aggódtak, hogy a barátom szülei mit fognak gondolni róluk meg rólam, ha engedik, hogy itt aludjon. Pedig mivel tényleg régóta vagytok már együtt, gondolom komolyan gondoljátok a kapcsolatot. Egyáltalán nem illetlen, ha két fiatal akik komolyan veszik és szeretik egymást együtt alszanak. De ezt ők máshogy látják, ilyenek a lányos szülők. Csak azt tudom javasolni, hogy kitartás. Soik higgadt beszélgetés a témáról (nem veszekedés!), talán segít, ha kicsit ebszélsz róla, hogy ma már ez egyáltalán nem tabu vagy illetlenségcsak két fiatal vagytok akik szeretnének egymás karjaiban elaludni.
2010. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!