Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van barátnője akkor ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátnője akkor ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Bevallom nekem tetszett o, de miutan megtudtam h regota van kapcsolata lemondtam rola, meg kicsit rossz erzes is volt.

De o meg ha osszenezunk csak ugy random akkor van hogy rajtamhagyja hosszu masodpercekig a tekintetet. Vagy ha osszetalalkozunk akkor a szemem utan "oda le nez". (mellekre gondolok ha vki felreertene). NEM gondolom persze hogy biztos szerelmes mert alig ismerjuk egymast.


2021. ápr. 10. 08:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a dombjaiddal kommunikál akkor nyilván nem kapcsolatra vágyik veled.


Figyi hagyd ezt a tökmagot, van neki saját kertje!


Foglald el magad valami kreatív hobbival!

2021. ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De akkor valoszinuleg akarna "valamit"?
2021. ápr. 10. 12:50
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

Nehezen hiszem el hogy nem 12 éves vagy.... Írod hogy tuti nem szerelmes, de azt várod hogy azt mondjuk hogy az és mikor azt mondom lehet hogy az akkor mit írsz? Biztos nem az🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Basszus, mikor néz akkor mosolyogj rá vagy v.mi, nem igaz hogy ennyi nem jut eszedbe.

Egyébként írod hogy a csöcseidet nézi. Szerinted? Tuti a melltartód márkájára kiváncsi, olyat akar magának mi!?

2021. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
"valami" alatt nem szerelemre gondoltam :) de oke
2021. ápr. 10. 13:24
 15/15 anonim ***** válasza:
67%
Akkor mit akarna-e ba$zni? Há' hogyne akarna...
2021. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!