Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erőltessem, vagy ne? Kettős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőltessem, vagy ne? Kettős érzéseim vannak.

Figyelt kérdés

Néhány hete ismerkedem egy 19 éves lánnyal. Külsőre tetszik, de belsőre kicsit sekélyesnek érzem és könnyelmű, ami nekem nem jön be. Folyton bizonygatja mindenkinek, hogy ő mennyire felnőtt, de szerintem nagyon gyerek még az élethez való hozzáállásában. Számomra nagyon fiatal, szóval tervezni se lehet vele, főleg, hogy messze lakik tőlem (200km).


Tudom, ez szemétség, de akarva, akaratlanul, összehasonlítom az előző barátnőmmel, akivel majd félévig voltam együtt és ő inkább megfelelt nekem: sokkal érettebb volt (27 éves volt, de persze az érettség nem korral jár), volt véleménye mindenről, amiről beszéltünk, ő volt a nagybetűs NŐ. Akiről fentebb írtam, ő unott, nemtörődöm egyes témák kapcsán, ráadásul amiket mesél, hogy mit csinálnak a barátnőivel, nagyon gyerekes. Hiába volt szexuális kapcsolata (mert, hogy ő már 14 évesen elvesztette...), nem attól felnőtt valaki, mert már volt valakivel. Ez eléggé sekélyes gondolkodásmódra utal. Most már eljutottam arra a szintre, hogy nem érdekel, pedig nagyon szép, természetes és nem "cicababa", ami számomra nagyon fontos, hogy önmagát adja, de egyszerűen nem tudok megbarátkozni a belső dolgaival...



2016. dec. 8. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Eroltesd. Jarjatok. Legalabb tapasztalatabb leszel es rajossz, hogy a kulso nem minden.
2016. dec. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogod unni. Sajnos ha csak szexuálisan izgat akkor kevés, ha csak nem tudod motiválni vagy hatni rá a te világlátásoddal. Te mennyi vagy egyébként? :)
2016. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az nem derült ki, hogy te hány éves vagy, de feltételezem, hogy a inkább a 27 éves barátnő állt korban közelebb hozzád.

Amúgy az érettség a korral IS jár. Az természetesen lehetséges, egy harminchoz közeli nő egy tini szintjén áll, de fordítva gyakorlatilag kizárt. Mert egy 19 éves egyszerűen nem rendelkezhet azzal a tapasztalattal és felelősségérzettel, amivel egy majd' 10 évvel idősebb nőtársa. Honnan szerezhette volna meg? Egyszerűen nem volt még olyan élethelyzetben (tartósan), ahol erre szüksége lett volna!


Ha te nem vagy tini, akkor azzal tisztában kellene már lenned, hogy egy párkapcsolatban a hasonló értékrend, élettapasztalat és életstílus ALAP, ami nélkül egyszerűen felesleges belevágni, kudarcra van ítélve a dolog. A vonzó külsőre csak tinik alapoznak párkapcsolatot.

2016. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Mi a fenét akarsz tőle, ha ennyire nem szimpi?
2016. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok. Jó persze, ezzel én tisztában vagyok, csak külsőre nem adunk. Előző barátnőm is kicsit fura volt érzelmileg, nem volt még senkije, de vele nagyon jól, sülve-főve együtt voltunk, csak sajnos ő félév elteltével nem érezte ugyanazt a "hiányzol" érzést, mint én úgyhogy szépen elváltak útjaink.


A jelenlegi lány, meg hát... 1 hónap beszélgetés után hozta fel a szex-témát, hogy mi van, hogy van. Szóval fogtam is picit a fejem, hogy ez most hogy jött így? Nem is ismerjük még annyira egymást, 1x találkoztunk a távolság miatt, de ennyi. Elkezdett ömlengeni nekem, hogy előző "kapcsolatába" kihasználták, meg minden, de ő nem bánta meg...Persze nem beszélt részletekről, de ez megdöbbentett egy picit. Mostanában már nem annyira "tartalomban gazdag" beszélgetéseket folytatunk, meg régen is találkoztunk már. Fontolgatom, hogy én már nem is szeretnék vele.

2016. dec. 8. 10:31
 6/6 A kérdező kommentje:
.
2016. dec. 8. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!