Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan lánnyal, aki nagyon gyakran szokott horror filmeket nézni?

Figyelt kérdés
Ha neked nem jönnek be a horror filmek, akkor ez miatt lehet össze se jönnél vele?

2021. ápr. 10. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez nem befolyásolna. Sőt néha nézném is vele. Viszont nem mindig, mert amikor ilyen sorozatot néztem egy időben folyamatos rémálmaim lettek.
2021. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Háth.. inkább ennek ellenére, mintsem emiatt jönnék vele össze, de semmiképpen sem kizáró ok
2021. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Persze, van olyan film, amit egyedül nem akarok megnézni ><

Bár nem mindért vagyok oda, de kétlem hogy lenne olyan ember akinek minden film bejött, amit látott.

2021. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne már!!! Imádom a horrort!
2021. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
"Lányról" kérdezel, tehát valószínűleg 20 év körüli nagyon fiatal nő vagy. Én idősebb 30-as vagyok, de nem zavarna ez egy nőben. Régen én is sok ilyen témájú filmet néztem, ma már kevesebbet, de 1-1 klasszikus vagy jobb horror mai film bármikor jöhet. Bár manapság már nincs új a nap alatt, a remakek rebootjainak a korát éljük, 0 ötlettel.
2021. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Valami bibi van a lelkivilágával annak, aki a horrorra bukik.
2021. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Csak akkor, ha nem kell latnom, hallanom, es nem nyilvanul meg semmiben. Akkor legyen az o dolga.
2021. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
6: Miért, aki a halálos iramban filmeket nézi, az gengszter? :D
2021. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Párom nagyon nem szereti a horror filmeket (én vagyok a nő). Fel se merült, hogy emiatt ne jöjjön velem össze :D Tiszteletben tartom, hogy nem szereti, és akkor nézek, amikor nincs itthon. Azért ez nem egy nagy dolog :D
2021. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus lenne, és lenne egy közös hobbink :D
2021. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!