Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sokszor szakítás után rosszabbat fog ki az ember?

Figyelt kérdés
Persze tudom hogy nem mindig van így de számos történet alapján néha ez az átlag. Vajon miért választunk rosszabbat? (tudom nem mindenki jár így).
2021. ápr. 12. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában mindenki másféle párt keres, mint az előző, de hozzászokik az előzőhöz, emiatt rosszabb lesz sok minden😁
2021. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hmm és érdekes meglátás. Én mindig azt gondoltam hogy talán azért mert el bízzák magukat az embereket es könnyelművé válnak.
2021. ápr. 12. 18:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy sokan nem egyedül dolgozzák fel a szakítást és válogatás nélkül ugranak a következő kínálkozó lehetőségre hogy ne kelljen egyedül maradnia és szembenéznie magával és a magánnyal.
2021. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszed hogy tinderen sorban állnak érted a tökéletes férfiak, aztán eldobod azt aki valóban szeret de van egy-két hibája. Aztán persze rácseszel ahogy mrg is érdemled.
2021. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen ez már inkább lehetséges különösen hogy hirtelen ugranak bele a következőbe. ismeretségi körömbe férfi létemre én még néha nevetek is ezen mert emelt fővel találnak mást rövid időn belül 1 2 hónap és hát ilyenkor látom főként hogy hopsz az még annyi ideig se tart mint az előző. talán a karma ami ezt ugy vissza adja az embernek talán vagy csak a sors ?
2021. ápr. 12. 19:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan azt hiszik, hogy a kezdeti fellángolást kell kergetni. Amint az elmúlik, rájönnek,hogy nem is volt olyan szar az előző kapcsolat, talán hozzá jobban kötődtem, jobban megértettük egymást, jobban passzultunk, de "kihűlt" = elmúlt a rózsaszín köd és kellett az újdonság.

Mennyien elcseszik így.. Pláne, ha ráadásul ugrálnak is kapcsolatból kapcsolatba.

2021. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ez az kedves 6os ez nagyon ott van! És hasonlót gondolok én is.
2021. ápr. 12. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha rögtön kell valaki akkor ez magától értetődő, legalábbis nekem.
2021. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a levés önismeret miatt. Nem ismeri ki magát és a párját a kapcsolatban, majd nem ismeri meg az új jelöltet eléggé.
2021. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!