Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társ ex-visszahódításra?

Társ ex-visszahódításra?

Figyelt kérdés
Lányok van aki hasonló cipőben jár? Talán máshogy látjuk az ellenkező nemet, és tudunk egymásnak segíteni. Csak kitartó emberek jelentkezésére várok, a cél közös lesz.

2020. okt. 25. 02:30
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Az ex az ex. Nem kell visszahóídtani. A szakítás nem véletlenül következett be. Szerinted mind a ketten változtatok annyit hogy a kapcsolat működjön? Mert az hogy te változtatsz édeskevés
2020. okt. 25. 03:25
 2/22 anonim válasza:

Nem szabad ilyet csinálni, magam példáján tudom.

Sokkal rosszabb lett,és alig vártam, hogy megszabaduljak tőle.


Azért ex, mert nincs már feladatotok egymással, ezt emelt fejjel vedd tudomásul.

A visszahódítás amúgy is már színjátszás, erőltetett és nem vezet sehová.

Sőt, lehet, hogy még utálat is lesz belőle.

2020. okt. 25. 07:07
 3/22 anonim válasza:
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó!
2020. okt. 25. 08:24
 4/22 A kérdező kommentje:
Értelek titeket, de én mindenképpen meg szeretném próbálni, még ha nagy esély a kudarcra is. Én csak vele tudom elkepzelni, vagy senkivel.
2020. okt. 25. 09:34
 5/22 A kérdező kommentje:
És szerintem van meg aki ebben a cipőben jár, és így gondolkozik
2020. okt. 25. 09:34
 6/22 anonim válasza:
aztán biztosan ott az a "hátsószándék", hogyha mégse sikerül egyikőtöknek sem, akkor bepróbálkozol nála :D érdekes csajozási próbálkozás...
2020. okt. 25. 12:21
 7/22 A kérdező kommentje:
Nagy kombinátor vagy 😂 De amúgy nem hiszem hogy nyerő ötlet lenne egy olyan pár, ahol mindkét tag az exéről álmodozik.
2020. okt. 25. 15:26
 8/22 anonim válasza:
20 év házasság után tavaly december 6-án elköltözött a pasijához! Velem maradt a 15 éves lányunk vele a 11 éves. 3 hét után az anyukájáékhoz. Idén májusban elkezdett hozzám járni majd júniusban visszaköltözött. És most jön a poén! Szeptember 25-én visszaköltözött a pasihoz akihez decemberben költözött. Szerinted volt értelme? Semmi! Nincs semmi értelme! Csak rosszabb lett! Tudod hányszor aludtam el úgy este, hogy azon gondolkodtam holnap lelépek? Csak volt mint egy szellem! Látszott a szemén, hogy csak kínlódás az egész. Igazából megkönnyebbültem mikor elment. Pedig igen! Én is bíztam benne, hogy működni fog! De nem fog! Azért lett vége, mert már nem működött! És nem miattam! Persze lehet valahol én is hibáztam! De az egy döntés amikor az embert megcsalják és lelépnek! Ez nem véletlen! Szóval csak magadat fogod kínozni! Jobb elengedni és túllépni!
2020. okt. 25. 19:58
 9/22 anonim válasza:

Tudom, hogy nehéz lemondani róla, de hidd el jobban jársz!

Ha egyszer vége lett, akkor vége lett. Nincsenek véletlenek, okkal nem működött.

Én is a saját káromon tanultam meg ezt (2x-es újrapróbálkozásnak elfecsérelt idő lett az eredménye, na meg egy életre meggyűlöltük egymást).

Egyetértek az előttem szólokkal. Nagyon nehéz, de engedd el! Biztos van még hal a tengerben ;)

2020. okt. 26. 19:24
 10/22 A kérdező kommentje:
Kudarc esetén is könnyebb lenne a szívem, mert legalább megpróbáltuk. Szr kommunikáció tehet mindenről
2020. okt. 26. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!