Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felhozzam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhozzam neki, hogy vehetnénk komolyabbra, vagy ezzel csak elrontanék mindent?

Figyelt kérdés

Fél éve már, hogy elkezdtünk összejárni, végül megbeszéltük, hogy egy laza kapcsolat van köztünk. Többször is mondta az elején, hogy ez csak szex, és hogy véletlen se szeressek bele, és hogy ő nem akar komoly kapcsolatot. Én ezt elfogadtam, és el is voltunk így. Aztán most mintha megváltozott volna; már nem csak szexelünk ha találkozunk, hanem sokat beszélgetünk, összebújunk. Aztán elkezdetett programokat is csinálni, menjünk el sétálni stb. Sokat keres, minden nap beszélgetünk, megosztja milyen napja volt, mik történtek vele. Eddig kb csak annyit beszéltünk, hogy mikor talizzunk, most meg mindent megoszt. Néhány napja kicsúszott a száján, hogy "szeretlek". Nem tudtam hova tenni, és nem tudom, hogy higgyek-e neki. Néhány hónapja egyszer - akkor azt hittem viccből - azt mondta, hogy járnia kellene velem.

Én elfogadom, ha marad a laza kapcsolat köztünk, de bevallom, nagyon jó lenne, ha komollyá válna. Szerintetek ő akarhatja ezt, csak nem vallja be? Vagy ne éljem bele magam? :D Ha rákérdeznék, hogy nem lenne-e kedve ahhoz, hogy járjunk, akkor csak elrontanám, ami most köztünk van?



2021. ápr. 12. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Hany evesek vagytok? Szerintem csak lelazult es ennyi az egesz. Az elejen megmondta.
2021. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem érdemes tisztázni! Nem kell azt mondani, hogy vegyétek komolyabbra, csak rákérdezni, hogy mi az, hogy szeretlek, vagy járni kellene.

Elrontani nem tudod, hiszen ha szereted, akkor most nem vagy boldog, ha elveszted, akkor viszont tovább tudsz lépni, és találhatsz olyat, aki megbecsül.

2021. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Tisztázd vele, de már most aláírom, hogy le fog építeni, mert már az elején elmondta mit akar csak. Itt csak te látsz bele többet, mint ami valójában.
2021. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Hát, neked se kell sok, hogy meg legyél tartva szexre. És ezt tudja. Gyerekek...
2021. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha kimondod, meg szex se lesz. Ha minden szep, akkor ilyen felallasban egyszer csak szorosabb lesz minden magatol. A kimondas olyan, mint lepkehaloval huzatot csinalni a lepke folott.
2021. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Beszéld meg vele. Nem fogod elrontani, elvágre ő változott meg.
2021. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te a lány vagy, és többet látsz bele, mint ami. Most kell kilépned és találnod egy "rendes" srácot! Ez mindig így van. Olvassátok a Ludas Matyit rendesen?
2021. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!