Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ezek közül melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ezek közül melyik szakmában tevékenykedő hölggyel kezdenétek hosszútávú párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy külsőre nagyon vonzó számotokra, és belsőre is jól kijöttök.

2021. ápr. 12. 21:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
22. már várjuk-e nemes titkot.
2021. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Nemes titkom felfedésre kerül: pszichológus vagyok.
2021. ápr. 13. 19:05
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Na most meglehet felkeltetted az érdeklődésemet, de nem akarok belepofátlankodni az életedbe. Az is benne van hogy nem jönnénk be egymásnak és e miatt nem akarok kellemetlenséget okozni.
2021. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
#32 Ez fantasztikus,mikor tudok megbeszélni egy találkozót?
2021. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok, de nem ismerkedési céllal írtam ki a kérdést!


Tudom, hogy valójában nem számít annyira a szakma, csak kíváncsi voltam, hogy azért mégis van-e valami látens preferencia sztereotípia alapján, ha egyébként minden más stimmel. De nyilván soha nem fogjuk ilyen helyzetben találni magunkat, hogy ennyi egyformán jófej és vonzó, csupán más foglalkozású ember közül válogathatunk. Meg eleve a sztereotípia is csak sztereotípia. Pl. az én válaszom alapján is talán a "hagyományos" pszichológus jutott elsőre eszetekbe (a pszichoterapeuták, esetleg a tanácsadó pszichológusok), pedig kognitív pszichológiával foglalkozom, külföldön vagyok phd-n, és az időm nagy részét programozással töltöm.


Köszi mindenkinek a válaszokat!

2021. ápr. 13. 20:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!