Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett egyik napról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy lánnyal február óta. Találkoztunk egy helyen, beszélgettünk, nagyon aranyos volt, utána bejelölt facebook-on, mondta hogy tetszem neki. Ezt követően minden nap beszélgettünk facebook-on, többször is találkoztunk, mindig azonnal megölelt, megcsókolt, nagyon jól éreztük magunkat. Facebook üzeneteimre szinte azonnal reagált, nagyon közvetlen volt, jó kedvű, sok smiley-t is használt. Aztán egyik nap találkoztunk, semmi jelét nem adta hogy problémája lenne, talán még közvetlenebb is volt mint korábban. Mikor hazaért, rögtön írt, emlékszem olyat is hogy reméli szeretem még. Aztán másnap találkoztunk, olyan volt mint akit kicseréltek: hiába próbáltam viccelődni, nem nevetett semmin, hanem flegmán válaszolt, amikor közeledtem hozzá nem igazán örült neki. Mikor hazaért, elolvasta az üzenetem, de nem válaszolt. Másnap én írtam neki, akkor visszaírt, beszélgettünk pár napig, de már nem volt olyan közvetlen, semmi kedveset nem írt, elhagyta a smiley-kat is, ritkábban válaszolt hiába volt elérhető (máskor ilyen nem fordult elő). Kérdeztem találkozunk-e, írtam hogy hiányzik nekem, meg hogy furán viselkedik, nem reagált semmit, egyszer írta hogy fáradt és megy aludni, de utána még elérhető volt sokáig. Erre már én is besértődtem kicsit, nem írtam pár napig neki. Amikor ismét kerestem, akkor már tényleg alig válaszolt, napi 2-3 üzenetváltás, hiába volt elérhető egész nap. Ekkor már biztos voltam benne hogy ennek vége. Később sikerült kiszednem belőle, hogy már nem akar tőlem semmit, de nem tudta hogy közölje. A döntés okát viszont nem mondta el, fogalmam sincs mi történhetett azon a napon amikor minden megváltozott. Nem volt előjele az egésznek. Valakivel történt már hasonló?
2021. ápr. 14. 07:59
 1/8 A kérdező kommentje:
A legzavaróbb hogy egyáltalán nem is érdekli, nem érezte magát rosszul kicsit sem. Mint akinek megszüntem létezni egyik pillanatról a másikra.
2021. ápr. 14. 08:02
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Talált egy nálad jobb képű pasit.
2021. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fsms ***** válasza:
63%
Női lélek kifürkészhetetlen. Besértődnöd nem szabad, jól nem tudsz belőle kijönni.
2021. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Jött egy izmosabb,gazdagabb jóképűbb kan,és a barátnőd már az ő oldalán virágzott ki,míg te csak lehervasztottad.
2021. ápr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Feltűnt egy új pasi, vagy régi nagy szerelem! Ez tipikus viselkedés, hasonlóan ahhoz mikor egy nőnek van egy fiúbarátja, akivel napi szinten hasonlóan sokat beszélget, de amint bepasizik, egyből kivágja a szemétre.
2021. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
#3 ilyet nem csak a nők csinálnak, hanem online ismerkedésnél kb bárki. A férfiak sem fognak többet írogatni, ha már nem érdekli őket a nő.
2021. ápr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
96%

Hasonló cipőben járok/jártam. Csak mi együtt is töltöttünk egy éjszakát.ki érti a nőket? Egyik nap oda vannak az emberért és vissza. Kívánják, húzzák az agyát.

Következő nap meg lapátra teszik.

Biztos nem egyszer előfordul ez fordított esetben is. Azt sem értem.

2021. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nőként voltam hasonló helyzetben, én szakítottam meg a kapcsolatot és okkal pedig nagyon bejött a ffi. Kiinduló pontot tudok adni hátha megérted a helyzetet.

Gondolkozz el nem sérthetted e meg valamivel.

2021. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!