Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkakapcsolatból barát? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkakapcsolatból barát? Vagy több?

Figyelt kérdés

Van egy srác, eddig munkakapcsolat volt köztünk. Egy külső szervezetnél dolgozik, egyszer volt a cégnél, akkor találkoztunk és beszéltünk picit, utána meg telefonon és e-mailben beszéltünk néha munka kapcsán. Eljöttem a cégtől, ezért ma írtam neki messengeren, hogy mostantól nem én leszek a kapcsolattartó, így ne engem keressen. Bevallom, azért messengeren írtam, hátha beindul a beszélgetés... hát így is volt. Rögtön elkezdett nagyon érdeklődő lenni, hol folytatom a pályafutásomat, miért, milyen az új hely stb. Be is jelölt FB-on, azóta csetelünk messengeren. Egyértelműen ő az érdeklődőbb, ő, aki miatt nem állhat meg a beszélgetés, mert valahogy mindig továbbviszi és rengeteg kérdése van velem kapcsolatosan, a hobbim, lakhelyem stb-stb. kapcsán. Már fel is hívott azóta, hogy telefonon is beszéljünk. Bizarr, de már a közös iszogatást is feldobta. Mindezek alapján azt gondolnám, tetszem neki... DE miután ismerősök lettünk FB-on, észrevettem, hogy ő 2 hónapja házasodott meg, így igazából nem értem az egészet. Ennyire közvetlen lenne? Nekem ez nagyon furcsa. Amúgy jólelkű, visszafogott srácnak tűnik, nem gondolom, hogy meg akarná csalni a feleségét, de akkor nem tudom hova tenni ezt a nagy érdeklődést irántam. Üzleti érdek nem fűzi hozzám, előnye nem származik belőlem, nem értem az egészet. Barátkozni akar?? Szerintetek erre hogy kérdezzek rá? Vagy csak hagyjam, hogy alakuljanak a dolgok és álljak hozzá baráti kapcsolatként?

27/N


2021. ápr. 14. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 50-50. Sokan nem fognak velem egyetérteni de lehet hogy igen, barátkozni akar.


Lehet hogy többet, lehet csak megakar dugni.


Szerintem abban semmi rossz nincs ha beszélgettek, abba se ha találkoztok. Az hogy az ő felesege erről tud-e az a srác felelőssége.


En már csak kíváncsiságból is folytatnám a beszélgetest hogy hova halad.

Maximum ha többet akar úgy hogy nős, lekoptatod.

2021. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De amúgy simán beszél a feleségéről meg hogy hamarosan vesznek együtt egy házat stb. Szóval ezért is gondolom, hogy csak barátkozni akar.
2021. ápr. 14. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, figyelj, én családos férfi vagyok, mégis van jópár nő barátom, többsége munkahelyi. van, akivel olyna közeli baráti a viszonyom, h azt pletykálják, biztos dugunk is. Pedig nem, de had higyjék, kit érdekel.

Szóval vannak olyan férfiak, akik simán barátkoznak más nőkkel, annak elenére h van párjuk, de vannak olyanok is, akiket kifejezetten a vadászösztön hajt és e célból barátkoznak, kapcsolatuk ellenére.

A beszélgetésekből azért ez idővel felismerhető. Nekünk férfiaknak is van szükségünk időnként női társaságra, mert a párunk az más, hiszen hiába jó a kapcs. és jó társaság is, ott érzelmek vannak, míg akivel barátok vagyunk, ott nincsenek olyan jellegű érzelmek...jó esetben.

2021. ápr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 ha beszél a feleségéről akkor szerintem simán benne van hogy barátkozik.


Vannak ilyen emberek. Nekem is van egy olyan ismerősöm aki nagyon-nagyon közvetlen. Én is közvetlen vagyok de ő sokkal inkább.


Pár éve voltam egy rendezvényen, ahol ő is ott volt.

Jött szembe, köszöntem neki, ő is, de közben odajött, megölelt, utána meg tök sokáig úgy beszélgettünk hogy így átkarolta a vállam és tök közel egymás mellett.


De nála ez nem egy olyan nagy dolog. Egyrészt ez egy fesztelen közeg volt másrészt ez a srác ilyen. Tök sok barátját megöleli, lányokat is. Mi pedig nem is vagyunk közeli barátok, inkább jó ismerősök.


Szóval vannak ilyen emberek. Kicsit sajnáltam mert én akartam volna többet és ő akkor szingli volt, de ez már az én kínom:D

2021. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!