Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha 30+ pasi jön be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha 30+ pasi jön be?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, a korombeliekkel nem találom a hangot, illetve nem is találom vonzónak őket, ellenben egy 30 felettit igen (azért 40 alatt, nem apakomplexus szerintem), sokkal férfiasabban néz ki, és jobban megtalálom a közös hangot mint egy 25-6 évessel. Ez mennyire gáz/ciki?
2021. ápr. 14. 21:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
az apakomplexus nem azt jelenti, hogy 40 év feletti férfiakhoz vonzódsz xd
2021. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%

Nemgáz, normális szerintem. Nekünk is bejönnek a huszonéves lányok. Az már más kérdés, hogy az élettapasztalati különbségek miatt mennyire illenek össze az emberek.

32/f

2021. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, ezek mikor lettek tabu dolgok amúgy? Nincs ezzel semmi gond. A két nagyszülő párosomat tudom mondani. Az egyiknél papa 30, mama 20 éves volt amikor megismerkedtek. 46 évig tartó házasságuk volt. A másik nagyszüleim még élnek mindketten, ott 7 év a korkülönbség, 18 és 25 évesen találkoztak és 61 éve házasok.
2021. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Semmi gond vele. Ha ők érdekelnek akkor velük ismerkedj.
2021. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2-es, én is ettől félek, hogy nagyobb az esélye annak, hogy nem illenék össze egy idősebbel amiatt amit le is írtál.

3-as, nem tabu, de senkit nem úgy nevelnek, vagy azt látja, hogy ez normális lenne. A családomnál szerintem nem lenne gond, nem hiszem hogy zavarná őket, de valahogy még nem mertem rávenni magam hogy ezzel szembe nézzek

2021. ápr. 14. 21:46
 6/19 A kérdező kommentje:
1-es, igen már tudom, már megkaptam a pontosítást :)
2021. ápr. 14. 21:47
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

3# azt elfelejted, hogy régen hamarabb kezdték el gyűjteni az élettapasztalatot az emberek. Pl akik tanyán éltek, már 8-10 évesen mentek dolgozni ki a földre iskola után, kilóméterekről vizet hordani, állatokat rendbetenni stb. Anyám is így nőtt fel tanyán, mire 18éves lett már évek óta dolgozott iskola mellett. Segített otthon mindenben, megtanulta hogyan működik a világ. Manapság meg fiatalon a telefon nyomkodás,műkörmözés, 25-30éves korig egyetemre járás, mellette lébecolás a divat. Aztán ha valami olyat kell tennie az embernek, ami a konfortzónáján kívül esik, összeomlik a keringése.

Itt megjegyezném ez nem a fiatalok hibája, az se biztos, hogy hiba. A világ megváltozott. És mielőtt jönne az oltás, 32 vagyok csak, nem vén aki nyomja a "bezzegazénidőmben" szöveget. :D

2021. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%
Nem gáz
2021. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#7-es, ezzel egyet értek, pont ez miatt nem találok senkit akire azt mondanám hogy férfi, és korombeli. Nem tanyán de elég nagy telken élek, állataink is voltak régen, és azt hiszem előbb fúrom fel a falra is a konyhaszekrény mint a korombeli fiúk.
2021. ápr. 14. 22:18
 10/19 anonim ***** válasza:
7 vagyok, ha így érzed teljesen normális,hogy az idősebbekhez vonzódsz. ha a személyiséged és hozzáállásod is olyan, akkor nem hiszem, hogy problémát jelenthet mondjuk 10 év korkülönbség.
2021. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!