Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha 30+ pasi jön be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha 30+ pasi jön be?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, a korombeliekkel nem találom a hangot, illetve nem is találom vonzónak őket, ellenben egy 30 felettit igen (azért 40 alatt, nem apakomplexus szerintem), sokkal férfiasabban néz ki, és jobban megtalálom a közös hangot mint egy 25-6 évessel. Ez mennyire gáz/ciki?
2021. ápr. 14. 21:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Be sem merek gondolni, hogy esetleg ez a FIATAL NŐ, ennyi ésszel, egy olyan iskolában tanul, hogy később a gyermekeim közelébe kerül, mint tanár, orvos,... :(
2021. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
11. Jól van b +, akkor keresgessél csak pl 30 évesen a 30-32 évesek között, hátha szerencséd lesz. De ha ismerkedsz valakivel aki 32 éves és pl jövő héten 33 lesz, akkor szakítsd meg vele az ismerkedést, mert ő már túl idős lesz hozzád. A végén még kihasználja a köztetek lévő óriási korkülönbséget.
2021. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
11-es ne aggódj, nem leszek olyan pozícióban hogy más gyerekével foglalkozzak.
2021. ápr. 14. 22:37
 14/19 anonim ***** válasza:

12.-nek.


Félreértesz!


Amit írtam úgy értettem, hogy egy huszonéves nőnek már tudnia kéne, hogy 30-40-50 éves férfi sem "gáz" vagy "ciki".

2021. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Szexuálisan vonzódhatsz hozzájuk. Sőt, a nagyobb élettapasztalat, megalapozott háttér, kifejlődött személyiség mind vonzóak lehetnek. A gond ott lesz, hogy neked ezek mind nincsenek még meg és nem egyenlő félként lépsz be egy leendő kapcsolatba.
2021. ápr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Figyi. Ha tetszik neked a srác, miért ne?
2021. ápr. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#15 igen, hiába érzem magam érettebnek a kortársaimhoz képest, 30 felettiekhez nem biztos hogy felérek, pedig szeretnék egyenlőként szerepelni egy kapcsolatban. Ez is aggaszt, és rossz érzés.
2021. ápr. 15. 10:31
 18/19 anonim ***** válasza:
A modern kor rákfenéje a nők fejében: Lélekben, ösztönösen (=talán ők sem tudnak róla), de szeretnének felnézni a férfira, akivel vannak és megvan bennük, hogy "fölfelé" válasszanak. De eközben pedig ott van az ezzel totálisan ellentétes, beléjük nevelt dolog, hogy "egyenlő szeretne lenni a kapcsolatban". Aztán ezek csatáznak egymással a fejében. Mondjuk általában az nyer sajnos, hogy amikben nekik kényelmes, azokban egyenlőséget követelnek, amikben pedig nekik vannak előnyeik, privilégiumaik, azokat pedig szeretnék megtartani a férfiakkal szemben az egyenlőség rovására, mert az egyenlőség csak addig kell, a hátrányaimon segít, akkor már nem, amikor az előnyeimet venné el.
2021. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#18 persze ezt megértem, így is van, én is szeretnék felnézni a férfire, de az egyenlőséget nem úgy értettem hogy mindenbe bele akarok szólni, hanem úgy, hogy ahogy ő is szabad és nem korlátozom, úgy ő se tegye ezt velem, fontos a bizalom. Amihez én jobban értek azt fogadja el, bízza rám, amihez ő ért azt én fogom elfogadni és rá bízni. Meg úgy legyek egyenlő, hogy ne akarjon rajtam uralkodni, mert nem vagyok egy tárgy, szóval amúgy ilyen természetes dolgok, amiket sajnos manapság ki kell emelni tapasztalataim szerint.
2021. ápr. 15. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!