Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért vonzódom mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vonzódom mindig az idősebb pasikhoz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 19:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

bakker, akkor a 20évemmel 1éve csajoknál kéne próbálkoznom mert annyira érettek?

A 30éves nők meg 70 éves tatáknál próbálkoznak egóból?

Most már legalább tudom, hogy miért történnek az ápolónős tatás erőszakolások...

2010. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:59


tessék, én 25 vagyok és full retardált vagyok az átlaghoz képest, meg szerintem gyerekesebb is az átlagnál :D

mit nyertem? hangszórót? :D


25/F

2010. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%

15 évesen én is negyvenesekkel szimpatizáltam,úgyhogy ne aggódj :P

mostani eszemmel és ahogy egyre több fiatal srácot ismerek meg......................hát még inkább negyvenesekkel szimpatizálok :D :D :D

2010. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is ugyaz ez van!!! :((( 14 vagyok. multkor is amikor a barátnőimmel voltam egy buliban , nekik persze a fiatal srácok jöttek be, de nekem persze nem! nem tudom miért!! Amúgy persze én is elájulok a 15-16 éves rohadtjó pasiktól, de ettől függetlenül valahogy mindig találok egy olyan férfit akit nem kéne....:S Engem is cseszegettek már azzal hogy apakomplexusom van ,de én ne hiszem :D
2010. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!