Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi és milyen negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi és milyen negatív tulajdonságot lennél hajlandó elviselni a párod részéről?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, találkoztok, összejöttök, majd annyira komoly hogy össze is költözök. Eltelik egy kis idő mire "eloszlik a köd" , és "elkezded észrevenni" hogy van néhány dolog amit addig nem láttál, és finoman szólva felidegesít vele.

Ilyen pl hogy mások magánéletével foglalkozik a sajátotok helyett, beleüti az orrát mások dolgába. Aztán állandóan beszél de mondani alig mond valamit. Szinte üldözési mániája van, az emberektől tart valamiért és tüskét lát mindenkiben. Az is feltűnik, hogy a saját barátnői gyakran találkoznak egymással, de őt sosem keresik. Továbbá figyelmetlen, szétszórt, és néha próbálna irányítani, főnökösködni.

Ezen kívül vannak még apróságok, amiből viszont nincs hiány, de most nem sorolom el.

Egyszóval nem igazán tudom hogy én vagyok aki nem hajlandó őt elfogadni olyannak amilyen, vagy ezek tényleg zavaró dolgok egy kapcsolatban, és minimum gyanakvásra adnak okot hogy valami nincs rendben a másikkal.

Mi a véleményetek? Ti meddig mennétek el a párotok kedvéért a rossz tulajdonságai elviselésében, ha egyébként megvagytok?


F32


2021. ápr. 17. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Ha nagyon idegesít, akkor nem lenne a párom.


Ez egy elég összetett dolog, mindenkinek más a tolerancia szintje.

2021. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen mindenkinek vannak negatív tulajdonságai, az meg, hogy mi fér bele, csak tőled függ. Hogy mi az, amivel még együtt tudsz élni és mi az, ami már annyira zavar, hogy nem tudod elfogadni. Ezek mindenkinek mások.

Én úgy vagyok vele, hogy vannak az apróságok, amik ugyan kicsit zavaróak, de nem annyira fontos és meghatározó és így el is tudom fogadni, hogy ez a másikkal jár. Aztán vannak a bosszantó dolgok, ami már nagyobbak ugyan, de ha nem olyan gyakori, pár ilyennel még együtt tudok élni. És vannak azok, amik már idegesítenek és ha folyton előjönnek, kizáró okot jelentenek nálam.

Azok közül amit írtál pl. a beleüti az orrát más dolgába nekem bosszantó, de ha nem olyan gyakori, akkor még el tudnám fogadni, viszont azt, hogy állandóan beszél de mondani alig mond valamit, már nem. Pedig ez szerintem nem is olyan, ami mindenkinek probléma lenne, de ez engem nagyon tud irritálni hosszú távon és mivel ez a másik személyiségéhez tartozik és állandó, nekem ez önmagában kizáró ok lenne, nem tudnám elviselni.

Gondold végig, hogy neked mennyi fér bele, ha nem fog változni a lány és hosszú távon is ezeket fogod tapasztalni, mennyire zavarna.

2021. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én éveken át toleráltam hogy folyton kritizál es az önbizalmam építi alá, aztán szakított.


Erre a moatani is kezdi. Olyanokon megy a vita miért nem veszek fel papucsot, miert van kint a derekam, miért lazán hordom a bugyit és nem húzom fel teljesen, miért jön ki 2 csepp víz ha tusolok, ki ne jöjjek vizes lábbal, ne lepjek a szőnyegre, miert hagytam nyitva résnyire az ablakot szellőztetni, ..


Mindezt pár hónapos kapcsolatban. Mi lesz később??:D

2021. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*folyton kritizált az exem. De ò külsőmet belsőmet és nem kímélve.


De az ujabb pasi se sokkal jobb de legalabb nem személyesen sérteget mint az ex

3.

2021. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező miert akarod ezt a nőt? Mi tetszik benne?
2021. ápr. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!