Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy kíváncsi lennél a másik mostani életére, de nem vagytok olyan viszonyban, hogy tényleg megkerdezd?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt.
2021. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Ez neked miben segít?

2021. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen mindenkivel volt már.
2021. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én hamarosan meglátogatom (akarommondani "véletlenül" összefutunk az utcán).

Valami nagyon nem stimmel a mostani életével, szerintem a jelenlegi pasija vagy veri, vagy lelkileg terrorizálja...

2021. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt, de mostmár van. Egy korábbi exemmel el tudtunk válni békésen és bármikor nyugodt szívvel rá merek írni, hogy mi újság van vele mostanában, pedig már 9 éve semmi közünk egymáshoz. Igaz, nagyon ritkán is jut eszembe, inkább ő ír nagyritkán, hogy mi a helyzet.

Az aktuális exemmel még érdekelne, mi van, de tett róla, hogy szóba se akarjak állni vele többet, így inkább a felejtésére törekszem és szerencsére egyre kevésbé érdekel a hogyléte.

2021. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

#4

Szerintem nem kellene beleszólnod az exed életébe. Ha nem beszéltek, arról sem kellene tudnod, hogy aktuális pasija van.

2021. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most is van.
2021. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Abban segít, hogy ez normális dolog e
2021. ápr. 18. 21:16
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van
2021. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális dolog. Valaki x ideig az életed része volt. Teljesen normális, hogy kíváncsi vagy rá és érdekel még, mi lehet vele, attól függetlenül, hogy a kapcsolat köztetek lezárult. Az én kapcsolatom is csúnyán ért véget, de még nem jutottam el arra a szintre, hogy nem érdekel, mi van vele. Viszont egyelőre nem szabad beszélnünk, mert csak felkavarna. Ha meg már végleg túl leszek rajta, lehet, hogy fölöslegesnek is fogom tartani már felkeresni őt.
2021. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!