Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ignoráltam, mert nagyon magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ignoráltam, mert nagyon magam alatt voltam és élni sem volt kedvem. Most végre úgy érzem, kezdek jobban lenni. Írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy csoporttársam aki első évtől kezdve folyamatosan nézett. Azaz 2019 őszétől. A suliban sajnos nem alakult semmi, én elég félénk lány vagyok és szerintem ő is félénk srác. Én akkoriban nem tudtam, hogy akarok-e kapcsolatot vagy sem, de nagyon magam alatt voltam. Sajnos szorongó és depressziós is vagyok és épp a mélypontomat éltem. 2020 tavaszán ugye bekövetezett az online tanulás. Nem láttam, szót sem váltottunk 2 hónapja. Aztán rámírt. Váltottam vele pár mondatot, de annyiban is hagytam, mert úgy éreztem nekem egy kapcsolat nem fér bele akkor.

Egy idő után nem keresett, jegelve lett az egész. Abban sem vagyok biztos, hogy azért írt, mert tetszem neki, csak nagyon úgy éreztem.

Most már jobban vagyok és elég sokat gondolok arra, hogy mi lett volna ha....

szerintetek írjak neki? Mégis mit kéne akkor is? Bocsi...elfelejtettem 1 évig írni. Nem akarom azonnal a lelki gondjaimat kitálalni. Azt sem tudom azóta mi van vele. Közösségi média lapaján szingli, de aztán kitudja mi van valójában.

Tudom, hogy elszúrtam, nem tudom rendbe tudnám-e hozni. Nem merek ráírni. Ő meg biztos nem fog azután, hogy figyelmen kívűl hagytam az üzeneteit. Tudom, hogy megmondhattam volna akkoriban, ne haragudjon, de nem érzem úgy, hogy ismerkedni szeretnék, de annyira rosszul voltam, hogy ennyi sem telt tőlem, csak hagyjanak békén.


2021. ápr. 19. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Irj neki, mit veszítesz? Nem kell szerintem magyarázkodni. Ráírsz, általános dolgokkal indítasz, pl. hogy telnek a napjai a covid idején stb. aztán úgyis látni fogod, van-e kedve beszélgetni.
2021. ápr. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretnék hülyét csinálni magamból. Mert lehet, hogy jövőre vissza kell menni és akkor kínos lenne együtt tölteni a napokat.
2021. ápr. 19. 01:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kínos. Mint barátra/haverre írj rá, aztán alakul.
2021. ápr. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy laza érdeklődés, hogy hogy van, milyenek a napjai, nem kínos. Aztán ha ő nem érdeklődő, akkor nem kell tovább vinni a beszélgetést. Ebben még nincs semmi ciki.
2021. ápr. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetemi dolgokkal kapcsolatban ráírni?
2021. ápr. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!