Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért felejtik ell a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért felejtik ell a férfiak a fontos dátumokat?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha elfelejtik, annyira nem lehet fontos. ;)
2021. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

Miért felejtenek el a csajok idővel szexelni?


Egyébként, a legtöbb férfi meg sem jegyzi a dátumokat, mert nem tartja őket fontosnak. Én sem jegyzem meg és ezt közöltem is minden kapcsolatomnak. Az égvilágon senkinek sem volt problémája vele.

2021. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Aki elfelejti, annak nem fontos a nő. Mindent megjegyeznek a fociról, de a nőkről semmit. Ennyire tartanak.
2021. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
#3: Wow. Wow. És wow. Veled valami nagyon nem okés. Én mondjuk semmit sem jegyzek megy a fociról, nem is nézem...
2021. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
#4 gondlom a magyar fociról azért mindent megjegyzel. ;)
2021. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

#5: Oké, tényleg durva, hogy mennyire frusztrált vagy a férfiakkal szemben. Nem, életemben egyszer voltam magyar meccsen és csak azt a magyar meccset láttam. Azt sem tudom, hogy a városom csapata milyen ligában van.

Ahelyett, hogy itt mindenhol belekötsz a férfiakba, miért nem kezelteted magad? Miből ered ez a frusztrációd, ami miatt ennyi időt ölsz ebbe?

2021. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
#6 egy másik valaszoló vagyok, ez egyfajta poén volt arra vonatkozóan hogy a magyar foci a jelen időben értelnezhezetlen fogalom. És tényleg, elvileg ott voltál, és még azt sem tudod hogy hol. :D
2021. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ami neked fontos, az neki nem.
2021. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap kinek a papné.
2021. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem fontos neki. Ilyen nincs, hogy elfelejti. Ha tényleg nem jó a memóriája, felírja, beírja, elmenti, akárhogy rögzíti, emlékeztetővel, akármivel és nincs elfelejtve. Már, ha fontos neki. A férjem és előtte egyik párom sem felejtett el semmit, apám se, a fiútestvérem se, a nagyapáim se, a nagybátyáim se, barátaim se. Nem ismerek senkit, aki ennyire debil lenne.
2021. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!