Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mentetek szét a gyerekei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mentetek szét a gyerekeitek anyjával/apjával? Meddig voltatok együtt? Hány éves volt a gyerek akkor, amikor szétmentetek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tinédzserkori szerelem volt, ami 16 év után elmúlt. Csak éltünk egymás mellett. Neki is lett más, nekem is lett más, úgy döntöttünk, nem éri meg egy rossz házasságban benne maradni.

16 évesek voltunk, amikor összejöttünk, 35 évesek, amikor elváltunk, a gyerek 10 éves volt akkor, amikor elváltunk.

2021. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lelki terror, manipulálni, aljas viselkedés, rosszindulat, önzőség az ok. Most fogok csak de meg előtte munkát kell szereznem. 9 és 10 evesek
2021. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

13 évesek voltunk, amikor összejöttünk, 35 évesek, amikor elváltunk. 22 évünk alatt négy gyerekünk született: 2 fiú és 2 lány.


A házasságunk akkor ment tönkre, amikor a legkisebbik fiúnk négy és fél évesen meghalt. Gyász, depresszió, feszültség, düh, ujjal mutogatás, minden volt. Ő lecsúszott, inni kezdett, én a szexbe menekültem a dolgok, problémák, bajok elől. Aztán észbe kaptam, hogy a megmaradt három gyermekemért éljek. Összeszedtem magam, azonban a gyermekeim anyja nem tudta. Ő pszichiátriáról pszichiátriára járkál még most, 25 évvel a gyermekünk halála után is. Amikor elváltunk, az ikrek 10, a kislány 7 éves volt (a fiúnk 8 éves lett volna akkor). A gyerekek hozzám kerültek, én neveltem őket.


Igazából még mindig szeretem őt, és bármennyire is tagadja, ő is szeret engem. Viszont a kapcsolatunkat már nem kezdeném újra vele. Szerintem ha nem történik meg ez a tragédia, akkor sosem váltunk volna el.

2021. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
7 éves volt a fiam. Elhidegülés miatt mentünk szét...
2021. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
20 év után mentünk szét megcsalás miatt, a gyerekek 6 és 10 évesek. Két évig olyan se veled se nélküled volt, mert sok kötődés maradt, sőt szerelem is, de jobb ennél a nyugalom mindenkinek. És biztos örökre bennem marad a bűntudat, hogy én nem tudtam tiszta lappal újraindulni, mert elveszett a bizalmam. Ilyenkor persze már látja az ember mindazt az apróságot, ami ide vezetett.
2021. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom te megsem próbáltál segíteni neki lelkileg.... Csak a gyerekeid lelki epsege érdekelt, de a feleségedé már nem,, hisz mivel ő felnőtt, oldja meg egyedül 😆😏😏😏😏"


Anonymuss24: mondx már el, hogy melyik részben írtam én olyat, hogy nem segítettem a feleségemen? Ne privátba írj, hanem írd ki ide. Miért nem mered nyíltan vállalni?

2021. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Alkoholizmus, felelosseg nem valalasa, donteskeptelenseg, eltitkolt penzugyi dolgok, nem volt hajlano konfrontalodi a sajat erdekeben sem.

Apakent szuper volt imadta a gyerekeket es barmikor rajuk ert, jatszani hancurozni.

4 es 6 evesek voltak a gyerekek

18 evet voltunk egyutt


2. Szexhiany, eltitkolt adossagok, tobb milliot vittek el a hitelei, apanak kiderult h csapnivalo, latszat ember

Az elso kapcsolatbol a nagyok 14 17 a kozos gyerek 7 eves volt.

9 evet voltunk egyutt


2 eve egyedul vagyok de komolyan mondom h nyugodtabb kiegyensulyozottabb a gyerekek es az en eletem is sot merem azt leirni h boldogabbak is vagyunk. 🙂

2021. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!