Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feministák szélsőséges ága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feministák szélsőséges ága azoknak a pasiknak felelnek meg, akik panaszkodnak, hogy nem jut nekik nő?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 07:20
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mármint, úgy értem, hogy mentalitásra azonos a két csoport?
2021. ápr. 25. 07:22
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
A feminizmus soha nem arról szól hogy a nők habzó szájjal férfit követelnek maguknak mert az jár nekik. Úgyhogy nem is értem az összehasonlítást azokkal az incelekkel akik pl itt is hőbörögnek a nők felosztásáért hogy nekik is kötelezően jusson, mert alanyi jogon jár nekik (de csakis a szép nő, természetesen).
2021. ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem a feminizmusról beszélek, hanem annak a szélsőséges ágáról, akiket femináciknak hívnak. Ha jól tudom, ők gyűlölik a férfiakat. Az incelek meg gyűlölik a nőket.


Akkor egyformák valamennyire, nem?

2021. ápr. 25. 07:33
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Vannak olyan nők akik gyűlölik a férfiakat. Nagy ívben el is kerülik őket. Akkor érjen hozzájuk férfi ha piros hó esik.

A nőgyűlölő férfiak viszont egyfolytában azért tombolnak mert kéne nekik nő, csak nem kapnak, és mással sem tudnak foglalkozni mint a gyűlöletük tárgyával, hogy hogyan aláznák meg, vernék, mélytorkoztatnák ha végre a kezük közé kaparinthatnának egyet, illetve mosás-főzés-takarítás és kuss legyen.

Ez azért elég nagy különbség a két csoport között.

2021. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, igazad van.


A nőgyűlölő pasik rosszabbak, mint a férfigyűlölő nők.

2021. ápr. 25. 07:46
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

A "szélsőséges feministàk" ezen az oldalon, nagyon gyakran párkapcsolatban élő, aránylag jól kereső karrierista nők, akiknek soha nem okozott problémát, hogy párt találjanak, ezért nagyon magasan van náluk a léc.


Legalábbis lettem már én is le femnácizva itt, meg megkaptam, hogy ezért nincs párkapcsolatom.


Szerintem meg amúgy pont fordítva van, mivel 18 éves korom óta az elmúlt 12 évben bő 1 évet tudok összeadni, amikor nem voltam komoly kapcsolatban (2 kapcsolatom volt), ezért nekem nem kellett megalkudnom, nem jártam "vak" randikra tinderes ismeretlennek, hanem mindig régi ismerősökkel jöttem össze. Így, amikor eleinte hozzászóltam a társkeresési kérdésekhez, nagyon gyakran megkaptam, hogy femnáci vagyok, meg magasak az igényeim.


Igaziból a megoldásom, hogy nem nagyon szólok hozzá a társkeresési kérdésekhez, csak a párkapcsolati problémákkal foglalkozom, meg az egyéb kérdésekkel. (A társkereséshez úgy sem értek, sosem volt vele problémám).


Viszont, ha ebből indulok ki, akkor simán el tudom képzelni (és néha a reakciók is megerősítenek ebben), hogy a többi femnáci/magas elvárású nő, sokszor párkapcsolatban él. Ezért én nem feleltetném meg őket az inceleknek, mert pont két ellentétes kategória.

2021. ápr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

"akiket femináciknak hívnak. Ha jól tudom, ők gyűlölik a férfiakat"


Nem jól tudod. Csak ti találjatok ki

2021. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
Hát én ismerek két feminácit és mindketten csúnyácska kategória, az egyikőjük csontosan vékony és arcra sem szép, de nagyon elhiszi magáról és folyton szidja a férfiakat, amikor valamilyen jó pasi lepattintja. Pedig csak önkritikája nincs...
2021. ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Az inceleknek az a baja, hogy túl kevés a nő.

A feministáknak az a baja, hogy túl sok a férfi.


A kettő elmélet tehát nem egymás analógiájára jött létre, vagyis közük nincs egymáshoz.

2021. ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Én kipróbálnám egy feminista csajjal, biztos érdekes lehet. :D
2021. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!