Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom elveszíteni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elveszíteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel nagyon jóban vagyunk. Ugyanabba a sulba járunk(ő egyel fölöttem). Hogyha találkozunk akkor általában baráti társaságban. Most nyáron már 2x is találkoztunk kettesben, és szerintem ő randinak gondolta, de még nem vagyok benne biztos. Elég furán visselkedett, nem engedte hogy bármit is én fizessek, stb. Nem szeretném elveszíteni, és nem is akarok vele erről beszélni.Mit tehetnék, hogy észrevegye, hogy nekem csak barátként kell?
2010. aug. 22. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy tudod ha megbeszéled vele. ÉS talán ez a legegyenesebb megoldás is, és akkor nem lesz később se belőle probléma
2010. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De szerintem akkor nagyon megbántódna, ha ezt így megmondanám neki...
2010. aug. 22. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Szerinted mi a rosszabb most az elején közölni vele ezt vagy amikor már annyira beléd zúgott, hogy teljesen elveszíted mint barátot?

2010. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig meg kellene ezt vele beszélned, mert ha ő tényleg komolyabban gondolja (és írásodból nekem ez jött le) akkor később lesz neki nagyon rossz. Inkább most az elején kell tisztázni a dolgokat. Ha igazi barát akkor ezen nem fog megsértődni, sőt értékelni fogja az őszinteségedet. L


:-)

2010. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rohamkolbász válasza:
attól hogy nem engedte hogy te fizess nem biztos hogy bármit is akar... de következő alkalommal fizess te és ha ellenkezik mondd hogy barátok között ez így szokás...
2010. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!