Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy tanár a tinderen keres társat?

Figyelt kérdés

A gyerekeim iskolájában egyre többször kerül szóba, hogy több tanáruk is megtalálható a tinderen. Bikinis fotók, perverz üzenetek, stb, amiről a gyerekek is suttognak.


Szerintetek ez mennyire helyes?

Mi a teendő akkor, ha a fiatal földrajztanár perverz üzeneteit pl. látták már a gyerekek is?



2021. ápr. 26. 23:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Nincs róla semmilyen véleményem. A munkahely egy dolog, a magánélet meg egy másik. A perverz üzenetek meg mit takarnak pontosan? Normális szexuális életre utaló dolgokat?

Szerintem sokkal gázabb, amikor köztiszteletben álló illetők akár pedók, de senkit sem zavar, mert nem tinderen csinálják...

2021. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

onmagaban az nem lenne gond, hogy egy tanar fent van tindern, nem hinnem, hogy 2021-ben az online tarskereses olyan megbotrankoztato dolog lenne.


az viszont erdekes, hogy a 10-15-20 evvel fiatlabb diakok hogyan latjak ot az appban? ez csak akkor lehet, ha a tanar beallitotta a 18-as korosztalyt (ugye 18 alatt nem lehet regisztralni sem elvileg..), szoval ez inkabb aggaszto. ha meg vallalhatatlanul nyilvanul meg az gaz, de nem csak a tanar eseteben, barki masnal is gaz lenne, ha igy viselkedne. de nem is ertem teljesen, ezek szerint tinderen ranyomult egy diakjara? mert ha ez tortent, azkonkretan az allasaba kerulhet.

2021. ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A tanár is ember. Mellesleg 18 év a korhatár. Mellesleg miért engeded a gyereked Tinderre.
2021. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

"ha a tanar beallitotta a 18-as korosztalyt szoval ez inkabb aggaszto"

Ezt nem értem, 18 felett az ember nagykorú, szabadon dugható még egy tanár számára is.


"ezek szerint tinderen ranyomult egy diakjara?"

Ezt meg nem írta senki. Valaki látott valamit, és megindult a pletyka.


Azért sántít ez a történet... Hogy látták a gyerekek a másnak szóló üzeneteket? Vagy beregisztrált valamelyikük kamu profillal, és levelezett a tanárral? És akkor a tanár a hibás? Biztos nem kamu ez a sztori?

2021. ápr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
2. Vagy inkább a gyerekek regisztrálnak be Tinderre kamu korral (20, 30 éves kort megadva) hogy megnézhessék a felhozatalt és poénból.
2021. ápr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

Sosem értettem, hogy egy magát felelősségteljesnek tartó szülő, miért és hogyan engedheti a gyerekét korlátlan és ellenőrizetlen internet közelébe.

A TINDER egy szexpartnerkereső. A tanár is ember.

2021. ápr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

6. Ez így van. Engem is emlékszem a gép elé engedtek már nap 6-10 órában 13 éves koromtól. Végig recskáztam és számítógépes játszottam a kamaszkorom. Elszúrt idő volt az egész. Nem bántam volna így felnőtt fejjel visszagondolva, ha a szüleim szigorúbbak lettek volna velem.


27/F

2021. ápr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

#4: pont ezert kerdezem en is (kerdojel a mondat vegen), hogy mi tortent, mert ez az egesz kerdes egy katyvasz, nem derul ki belole semmi. kinek irt a tanar? mit irt? milyen ‘perverz’ uzenetekrol van szo? lehet, csak pletyka, valoban.



es azert az sem mindegy, hany eves a tanar. mert ha egy 35-40+os ember a 18 evesek kozott keresgel, az igenis aggaszto, mondjon akarki akarmit. ha palyakezdo, 23-24 eves, akkor nem olyan veszes.

2021. ápr. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Az ő dolga. Irigykedsz ,kérdező?
2021. ápr. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
alapból nem gond talán a perverz nyilvános üzenetekkel lehetne.
2021. ápr. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!