Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem, hogy még az exét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy még az exét szereti?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze, hosszú barátság előzte meg a kapcsolatot. Viszont észrevettem a facebookon a volt barátnőjére keresett rá.

Ez normális? Más is csinálja?

Úgy érzem hiába mondja, hogy szeret, engem sose fog úgy szeretni mint a volt barátnőjét. (amkivel már több éve mentek szét)



2021. ápr. 27. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

En is csinalom, de szeretem a párom pedig, meg komolyba is velemennék vele, ha megkérne, meg hozzámennék.


Igazábol ha lenne tenyleg parhuzamos világ es egyszerre élhetném meg a kettőt, hogy az exszel is élek járok, és a mostani sráccal is egy időben, én az exszel lennék igazán szerelmes és boldog, viszont ő link, es komoly dolgok pl család meg valodi komoly párkapcsolat, csak a mostanival lehetséges.



Szoval hiába lennék teljesen elszálltan boldog amikor az exszel pl kocsikázunk habzsoljuk az életet, zenét hallgatunk bandázunk, miénk a világ érzés de teljesen maximálisan, ha viszont a mostani párom képes csak a felelősségvállalásra, kitartani, ő tud csak valodi komoly kapcsolatra alapot adni.



Ez kb mint a hangya es a tücsök!


Tudom hogy nem zenélni kell csak egész nyáron.

2021. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én néha random szoktam évekkel ezelőtti volt szerelmekre rákeresni, amikor hirtelen eszembe jutnak. Érdekel, hogy mi van velük, van-e már családjuk, mit dolgoznak (és meghíztak-e, haha). Nincs ebben szerintem semmi különös :D Amíg nem sztalkolja addig nincs para.
2021. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beteg vagy.
2021. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Néha rájuk keresek, nem jelent nálam speciel semmit.

Ha ezen felül vannak más gyanús jelek, azok inkább mérvadóak, mint ez.

Mióta vagytok együtt? Mikor szakított az exével? Ki szakított?

2021. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem csinálom, az ex nem véletlen ex. És utána nem is érdekel, mi van vele. Főleg nem évek után.
2021. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azok akik azt írták h normális h rá keresnek az exükre nektek milyen érzés lenne ha ugyanez kiderülne a párotokról? Le kell zárni nem nézegetni
febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!